Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok utazási...

Miért van ilyen sok utazási kényszerben szenvedő ember?

Figyelt kérdés

Hogy mindig kell ide-oda menni, fel kell tölteni az instás profilt és boldognak mutatni magukat. Azt veszem észre, hogy nem örömből utaznak, hanem kényszerből, igazolják azt, hogy van státuszuk. Nekem sokkal fontosabb a társaság az, hogy hova megyünk csak eszköz.

Mi lesz akkor, ha klímavédelem miatt megszüntetnek több repülőjáratot és kevesebb lehetőségük lesz utazni?


jan. 26. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Neked a saját életeddel van bajod szerintem, nem azzal, hogy a többiek mit csinálnak. Ezen elgondolkodtál már?

Ettől függetlenül ismerem a jelenséget, amiről beszélsz. De hidd el, ezek az emberek nem csak azért utaznak, hogy te lásd, hanem mert szeretnek új élményeket gyűjteni.

jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szar eleted lehet es el sem tudod kepzelni mikrol maradsz le. Sajnos korlatolt ember vagy. Sajnallak.
jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A külsőségekre adás tárházában az utazás még mindig értelmesebb, mint a ruhamárkákba, autókmárkákba, stb. való belebolondulás.
jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek utazgatni, mert ez az egyik hobbim. Sokszor kevés pénzből is ki tudtam hozni egy utazást úgy, hogy vittem magammal enni, innivalót. Nem azért utazgatok, hogy kifelé mutassam, nekem pl nincs is Insta profilom. De nem mindenki szerethet utazni, ha neked más a hobbid, akkor azzal foglalkozz helyette. Mások meg éljenek úgy, ahogy nekik jó.
jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a társaság nem fontos, szóval nem vagyunk egyformák és ezzel nincsen semmi gond.
jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, a társaságról beszélt a kérdező! Azért valóban kár utazni, hogy ez legyen társasági program. Bár biztosan jobban feldobja a társaságot egy tengerpart vagy síelés, mint ha csak a sarki kocsmában söröztök.


De igen, az országot akkor ismered meg, ha minél jobban vegyülsz a helyiekkel. Ez a "tipikus turistának" nem szokott sikerülni. Ha társasággal vagy, akkor is sokkal nehezebb. Tegyük fel, hogy egy külföldi Magyarországra jön. Turistabusszal felviszik a Várba, és kifizeti a Halászbástya felső szintjére a belépőt. Utána a Váci utcában valami "Hungarian Paprika Restaurant" vagy hasonló nevű helyen eszik 10.000 forintért egy tál "Traditional Hungarian Goulash" névre keresztelt mikrózott pörköltet. Mikor hazamegy, lesz selfieje a Halászbástyán háttérben a Parlamenttel, lesz képe az igazi magyar Goulash-ról, és még talán egy hűtőmágnese is lesz. Ez a turista megismerte bármennyire is Magyarországot? Egyáltalán nem!

jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem osztom meg közösségi médiában, de nagyon sokat utazok. Amikor csak tudok elmegyek. Igen, bennem van egy érzés, hogy ki tudja mit hoz a jövő és ezért minden alkalmat ki kell használni. De mi ezzel a baj? Te nem használnál ki minden lehetőséget?
jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan megjátsszák magukat; azt gondolják, hogy: "Jaj, űberelni kell a másikat!".
jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!