Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A furry az micsoda?

A furry az micsoda?

Figyelt kérdés
Már nem először találkozok ezzel a kifejezéssel, ez mi? Valami állatos szerepjáték? Vagy olyan szubkultúra mint az emósok meg az animések? Vagy ez valami paródia? Nem bírok rájönni.

jan. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is valamelyik nap futottam bele egy cikkbe, technikailag egy saját karakter alteregóját veszik fel, akár jelmezben, akár jelmez nélkül.

Állítólag közösség építésnek is jó móka.

jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Google: furry, első találat

[link]

Ha van valami, amit ebből nem tudtál meg, akkor érthető a kérdésfeltevés.

jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tessék, pár forrás:


[link]


[link]

jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

1. Maga az antropomorfizált állat.

2. Az aki szereti ezeket az antropomorfizált állatokat. (Mint pl az animések)

3. Az aki be is öltözik ezeknek antropomorfizált állatoknak (Mint pl a cosplayerek)

jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Gyerekek, pontozzatok le nyugodtan, de ez már amúgy beteg, hogy mindenféle szarnak ilyen kitalált neveket adunk :D

Furry = bolyhos. És pont. Lehet, hogy maradi vagyok, de nem vagyok hajlandó bármi másról tudomást venni.

jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem, az animések azok azok akik szeretik az animéket azaz sorozatot néznek ami animált.

Az emósok azok emósok, a furryk pedig beöltöznek ilyen állatizéknek,ilyen ruhába, amit terveznek és elkészítettnek,vagy maguk csinálják, esetleg készen találtak maguknak egyet ami megtetszett nekik.

A communityjüket utálom, nagyon cringe és hányadék, tele káros és hulladék dolgokkal.

Szóval én szoktam animét nézni de nem vagyok furry se emós ezt fontos megemlítsem.

Ja és furry és furry közt is van különbség: van olyan furry aki hobbiból öltözik be, meg van akinek a fétise.

jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5


Orwell 1984 féle újbeszél nyelvét nem akarnád véletlenül bevezetni? Hogy a szótár minél vékonyabb legyen, mert ha nem léteznek a szavak, senki se gondolhat a jelentésükre, így meg csak azt tudja ismételgetni, amit a nagy testvér mond.

jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Elég, ha fellapozom a magyar nyelv értelmező szótárát. Nincsenek benne ilyen szavak, hogy flurry, cringe, crush, és társai...
jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!