Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Gyakorin írnak híres emberek...

A Gyakorin írnak híres emberek? , úgy értve, hogy pl. média szereplők:színészek, énekesek, politikusok... Stb

Figyelt kérdés
jan. 27. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ühüm, szerintem igen. ha nem is most, de biztosan volt már ilyen.
jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Miert tennek? Ha olyan lenne, mint regen, vagy a Reddit. De mar ez a sotet oldal.
jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Dancsó szokott.
jan. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem tudom írnak-e, de biztos olvassák néhányan. Amúgy meg ha idetéved egy egy híresebb ember, az miért ne írhatna, főleg hogy nem is tudja meg senkihogy itt járt. Ha van idejük akkor talán, de sose tudjuk meg.
jan. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű de nem lehetetlen. Magamból indulok ki és akkor használom a gyakorit amikor unatkozom. Jó idő töltés. Nagyon ritka, hogy kérdezni akarok valamit. Na most a híres emberek bőven nem unatkoznak hisz bármikor érheti őket új ismeretség, kapcsolat stb aki lefoglalja a figyelmüket. Egyszerűen nemik van jobb dolguk is. De nyilván bármi lehet.
jan. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sokkal tobben vannak mit gondolnank. Politikustol nem tudom elkepzelni. Nekik erre nincs idejuk. De celebek siman.
jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót gondolok erről, mint az 1#.
jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Dancsónak még videója is volt az itteni dolgokról pár éve. Nem követem egy jó ideje, de nem lepődnék meg, ha azóta csinált volna még pár, ahhoz hasonlót. Egy időben amúgy is sok kérdés volt róla :D


Pár hete pedig olyan kérdés íródott, ahol egy "ismertebb" (nem részletezték) hazai híresség kizáródott a FB-ből, és ennek megoldásához itt kért segítséget.


Ezekről tudok, de biztos vagyok benne, hogy volt rá több példa is. Ha nem mostanság, akkor az oldal fiatalabb korában.

jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kitana. ***** válasza:
61%
Aktívan biztos nem, de több ember is csinált már videót arról, hogy rákeresett itt magára, és miket talált. Kérdéseket lehet írnak ki, ha valami olyan gondjuk van, de nem hiszem, hogy napi szinten válaszolgatna itt sok híresség, nyilván náluk is van üresjárat, amikor semmi dolguk, de biztos elfoglaltabbak, mint egy átlagember. Persze nem az ilyen mikroinfluencerekre gondolok most. De úgy gondolom, hogy a híres emberek azért lettek híresek, mert a szabadidejüket nem ilyen fszágokkal töltik, hanem többnyire azzal a dologgal, amivel elérték a hírnevet.
jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ki az a "Dancsó"?

:)

jan. 27. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!