Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki átadja neked az exedet...

Valaki átadja neked az exedet egy centi magasra zsugorítva. 50 millió forintot kínálnak, hogy lenyeld őt. Te megtennéd?

Figyelt kérdés

#ex #zsugorodás #Megtennéd?
jan. 27. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Végülis Ő is sokszor lenyelt engem, egyszer én is megtehetem.
jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Oké, hogy 1 cm magas, de a másik három dimenzió? Nehéz lenne egy 1 cm magas de 40x60-as lapot lenyelni pl,
jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

3. Mert nem mindenki olyan szerencsés hogy már tini korában tökéletes emberismerő és tele van önbizalommal, úgyhogy simán kifoghat olyat, aki egy mérgező szemétláda és több évet elcsesz az életéből, mire az adott illető felnő annyira, hogy ki merje dobni. Vagy pl ha megcsal a párod és te nem érzel utálatot legalább az első pár hónapban akkor vagy cuckold vagy és erre izgulsz, vagy kötődési problémás vagy, vagy soha nem is szeretted és emiatt egyből le tudod szarni. Ezért van az hogy emberek utálják az exeiket. Örülj hogy neked mindegyik tökéletes volt.


Kérdésre válaszolva nem csak hogy lenyelném de meg is rágnám :D

jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as Nagyon szépen megfogalmaztad, és abszolút igazat adok neked ebben. És még lehetne boncolgatni a témát.

Gondolom te is hasonlót élhettél meg mint amit leírtál, sajnálom :(


U.i.: Ne rágd meg! durvább ha csak lenyeled sokkal lassabb és rosszabb lenne neki…😁😅

jan. 28. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!