Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok kozottetek...

Vannak itt olyanok kozottetek akik kamasz korotokban sok embert megbántottatok bully-k voltatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy mi van most veletek, változtatok e.
jan. 27. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert nem, de néhányat igen. Azóta "viselkedem". Az életem pedig egy csőd. :) Jelenleg 34 éves vagyok.
jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bánom, hogy sokszor nem álltam ki olyan mellett, akit elnyomtak, hanem tizenévesen én is piszkáltam.


Most, harmincas fejjel azzal kompenzálom talán, hogy nagy az igazságérzetem és megvédem akit elnyomnak vagy bántanak. Külön elnézést sose kértem az érintettektől, megvan a saját életük, ballagás után nem is találkoztam egyikkel sem, nem is tervezek ilyesmit és nem szoktam rágódni ezek, évente, ha nosztalgiázgatok akkor eszembe jut, de ennyi. A gyermemet arra tanítom, hogy álljon ki magáért és az elnyomottakért.

jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen előfordult, hogy rosszindulatú voltam szándékosan de úgy ésszel de ez valami gyerekcsíny lehetett (nem voltak különösebben komoly dolgok)

Ma már nem vagyok rosszindulatú: nem látom értelmét és nem is élvezem ha mással kiszabhatok poénból vagy ok nélkül mint gyerekként néha

jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem zaklattam senkit, de akik engem szekáltak, azokból egyik sitten ül sikkasztás miatt.
jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!