Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer eljön a "boldog béke...

Egyszer eljön a "boldog béke idő" ?

Figyelt kérdés

Hisztek benne hogy eljön az idő mikor boldogok lesztek és abban a pillanatban maradtok örökre? Ilyen lehet a menyország?

Én úgy képzelem el hogy minden problémát megoldottam az életemben,minden sinen van. Nem hiányzik semmi. Szabad vagyok és boldog. Ez lehet a boldog béke idő?



#idő #boldogság #béke #Pillanatbamaradni
jan. 27. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogy képzelitek el? Meséljetek!
jan. 27. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így érzem magam állandóan, mióta az eszemet tudom. Nekem hiányozna, ha nem lennének céljaim, szerintem egy élet sosincs kész. De ez nem jelenti, hogy nem lehetek elégedett vele.


Pl.ha valaki egyetemista akkor nincs befejezve az élete, célja a diploma. De lehet nagyon szereti a tanulmányait, fejlődik a karrierje és boldog. Jó szociális élettel, párkapcsolat, hobbik stb.


De igen, nekem boldog békeidő van jelenleg. És ez egy állandó dolog.

jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze..Az eltávozás és a megérkezés pillanata ilyen..
jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es örülök hogy neked folyamatosan az van. 3-as te is mondasz valamit. Amikor megszületünk boldogság van. De azért a halálnál nem vagyok ebben biztos...Én meg úgy érzem nem jött még el a boldog béke idő.Talán késöbb èrezni fogom, lehet túl korai 28 évesen...
jan. 27. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A világ sajnos nem erre tart, de reménykedni mindig lehet. Én idén töltöm be a 40-et, és megelégszem azzal, ha az életemben nem kell háború elől menekülnöm, nem ismétlődik meg a Covid-terror, vagy még annál is rosszabb, nem lesz komolyabb természeti katasztrófa stb.


A fiatalabb korosztálynak viszont világszerte, minden országban el kellene gondolkodni azon, hogy szabad-e a világ irányítását elmebeteg, szenilis aggastyán-politikusok és dollármilliárdos üzletemberek kezében hagyni.

jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen.

Az életben mindig van megoldandó feladat/probléma, utána meg nincs semmi

jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Azt hittem sokáig, hogyha ezt és azt elérem boldog leszek. De nem ilyen nincs. Pillanatnyi örömök vannak de amúgy inkább szar az életem mint jó. Legalább a párkapcsolatom jó ha más nem is. Aki kérdezi hogy akkor miért nem vagyok boldog... Hát mert az önértékelésemmel nincs minden rendben és ez fejben van nem a páromtól függ.
jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék abban hinni, hogy van ilyen és lesz is, de én is úgy érzem, hogy nem ez az az irány, ami felé haladunk. Sőt.. de attól még bennem is ott a remény, és ez hajt előre.


Próbáltam olyan időszakra gondolni, amikor állandóan boldog voltam, de aligha volt olyanom. Hosszabb-rövidebb időszakok voltak persze, de előbb vagy utóbb jött egy pofon, és végetért. Most is pl. rosszabb időszakom van; megvisel a szociális életem hiánya. Pedig teszek érte, hogy jobb legyen, de valahogy mély, és személyes (!) kapcsolatokra alig van valakinek igénye, így meg nehéz:(

jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!