Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 20 éves és egy 30 éves...

Egy 20 éves és egy 30 éves férfi között sok különbség van?

Figyelt kérdés

jan. 29. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkora különbség van mint egy 10 és egy 20 éves között.
jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván rengeteg

A férfiak egész életükben gyerekesek de 20 évesen még a legalja kb

jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ma már nem gond.
jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
14 eves a beleegyezesi ha jol tudom.
jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül óriási különbségek vannak.


20 évesen az életed elején vagy, kiszabadultál otthonról, esetleg egyetemista vagy és úgy élheted az életed ahogy máskor nem lesz alkalmad. Még nincsen se élettapasztalatod se pedig munkatapasztalatod, minden új és ismeretlen.


30 évesen már jópár éve dolgozol, túlvagy a karriered elején. Valószínűleg túlvagy már pár komolyabb kapcsolaton, vagy épp benne vagy egybe akár megházasottatok vagy épp gyereket terveztek.

Sokkal stabilabb anyagi helyzet és az időbeosztásod is sokkal rendezettebb.

jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon emberfüggő amúgy. Én 21 vagyok, nem tudom 30 évesen hol leszek.

A barátaim jórésze amúgy inkább 30 körüli, meg van pár velem egykorú is. Nyilván sokuk között rettentő nagy különbség van, de van olyan 22 éves barátom aki sokkal intelligensebb és felnőttebb mint sok 30 éves.

jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na nekem nem volt egy komoly kapcsolatom se, csak alkalmik
jan. 30. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nekem se volt. Csak összejártam sok lánnyal meg egyéjszakások ilyesmi. Volt pár "kapcsolatom" de nem tartottak sokáig, vagy a másik fél nem volt megfelelő vagy épp én nem abban az életszakaszban.
jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen körülmények közt él. Pl ha már 20 évesen albérletben lakik, magára mos, főz, dolgozik stb, akkor lehet valaki már 20 évesen érettebb, mint egy otthon lakó 30 éves, aki semmit sem ad a közösbe és az anyja főz-mos-takarít rá. Ismerek olyat, aki 50+osan is itt tart még, nála még egy 20 éves kollégista is előrébb van.
jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!