Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alapvetően magányos vagyok...

Alapvetően magányos vagyok minden közösségben nem beszélek senkivel, de ha valakivel mégis megpróbálok barátkozni nevetség tárgya leszek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Már sokszor volt ez, hogy éppen kifogtam valakit egy közösségen belül akihez elkezdtem odamászkálni amikor megláttam meg beszélni vele, ilyenek, aztán a többiek meg emiatt elkezdtek összesúgni a hátam mögött, viháncolni rajtam. Esetleg szörnyülködni.

Annyi még hogy akit így kifogok és barátkozni próbálok vele, azt hajlamos vagyok lesegetni is sokszor.

De miért fáj mindig a többieknek ha barátkozni próbálok valakivel? Nekem nem szabad?


Már több közösségben is így jártam


jan. 30. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét szituáció ismerete nélkül csak annyit lehet mondani, hogy pl. lehet eleve a közösség rosszindulatú és mindig mással foglalkoznak. Lehet az is, hogy nagyon feltűnő nekik ahogy a másikat lesed és mielőbb próbálsz a közelébe kerülni.

Ellenkező nemű illető esetén lehet hogy azon vihorásznak: "höhöhő szerelmesek", nem lehet tudni.

Ha tini közösség: ők mindig mindenen röhögnek, keresik a röhögés lehetőségét.

jan. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is minden társaságban amiben megfordultam, kívülállónak éreztem magamat. Nyilván velem van a gond, nem tudok rájönni, mi.
jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, minden társaságban nagyon magányos voltam és ha valakivel próbáltam beszélgetni, barátságosan közeledni hozzá, összesúgtak a hátam mögött.
jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 mondta a tinik nagyon hülyék ne foglalkozz velük, ugyanannyi joggal rendelkezel mint ők, ezúttal megteheted te is hogy odamész beszélgetni.
jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!