Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy kb 40-en utálnak...

Ha tudom hogy kb 40-en utálnak akkor az hathat valahogy a jövőmre?

Figyelt kérdés
Ezekből csak 2-3 volt a nyílt konfliktus a többi inkább csak az idegesítő viselkedésem miatt volt

jan. 30. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Elszigetelődéshez vezethet
jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
haters gnna hate
jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Úgy van, ahogy 1-es írja. Később ezt nem nagyon fogod tudni visszafordítani, tehát nem nagyon tudsz majd ismét nyitott vagy nem zárkózott lenni. Minél több ilyen ér, annál nagyobb az esélye, hogy teljesen (azaz visszafordíthatatlanul) zárkózott leszel, és, hogy minél hamarabb.


Ha valóban úgy van, ahogy írtad, hogy az oka "viselkedésEM miatt", akkor neked kell változnod és nem a többiek a hibásak érte, hanem te.


"kb 40-en utálnak" - Ha átgondolod, hogy személy szerint kik azok, akkor szerintem meg fogod látni, hogy ez túlzás, és legfeljebb feleannyian vannak. Sokszor tudat alatt soknak számolunk néhány embert.

Én túl vagyok már "néhány" (azaz sok) értelem-hiányos vitán (mármint nem az én oldalamról értelem-hiányos, hanem a többiek oldaláról). És noha nagyon kevés ember által tapasztaltam – és most számolok...10-en vannak azok, akik eszembe jutnak, akiket személyesen ismerek, ezenkívül még az online térben ennek jóval a többszöröse van, de őket vagy nem ismerem, vagy csak ideig-óráig – ilyen jellemvonást, mégis látom a magvát és már a legelején felismerem, hogy ilyen természetű emberekkel van-e dolgom, vagy nem, hogy lehet-e vele vitázni, megfog-e érteni vagy sem. Engem ezen néhány kevés ember tanított meg látni a sok igen erősen frusztráló logikátlan "gondolkodásmódjukkal", és nem kell, hogy 50 meg 100 ember részéről megtapasztaljam a helyes következtetés levonásához. Ami a számot illeti, mielőtt nem számoltam meg ezen embereket – ja, most még eszembe jutott még egy valaki, de sokkal több nem fog eszembe jutni –, azelőtt "sok" jelzővel illettem ezek számát*, pedig én egyáltalán nem mozgolódok a világban, hogy új emberekre, új kapcsolatokra leljek.

*az oline térben lévőket kivéve


Tehát változtass, ha te vagy a hibás, mint írod. Hallgasd meg a többiek kritikáját. Nyilván nem egyszerű...az okát nem közlöm.

Ha megláttad, hogy te vagy a hibás, akkor miért másokat hibáztatsz? Mert nekem úgy tűnik a leírtak alapján, hogy "igen, én vagyok a hibás, de ŐK...". Akkor tehát ki a hibás? És ki milyen mértékben? Mert előfordul, hogy nem csupán te vagy a hibás minden esetben, de akkor ezt tartsd szem előtt és tisztán láss elsődlegesen magadat illetően.

jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kik azok és milyen közegben.

Senkit sem szeret mindenki. Aki ezt hiszi, az áltatja magát.

A lényeg, hogy legyen egy-két ember, akikkel jóban van.

jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy találkozol-e velük rendszeresen, vagy egyáltalán. HA ez egy munkahelyen van, akkor abban az esetben, ha munkahelyet változtatsz, akkor az új munkatársaid megszerethetnek, ha ott normálisan fogsz viselkedni.

Nem tudom, mi a célod, és kik ezek, akik utálnak, meg, hogy jóvátehető-e, amit elkövettél, vagy az alapstílusoddal van-e baj.


Írhatnál kicsit több részletet és akkor könnyebb lenne a válaszolók dolga is.

jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Nekem max rajongóim vannak. Irígységből lehet utálni, direkt szúrom is a szemüket. Fanboys
jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol vele, változtatsz rajta, az az előnyödre is válhat. Ha hagyod, nem foglalkozol vele, akkor csak őrlődsz majd rajta, vagy néha-néha előjönnek az emlékek, de marad minden a régi.
jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!