Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért öntenek sósavat a...

Miért öntenek sósavat a holttestekre?

Figyelt kérdés
Csak érdekel hogy mégis mi a francnak öntenek rá én esküszöm nem értem ezt:D

jan. 30. 22:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Kik? Milyen holttestre?
jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez érdekes. Kik? Hol?
jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A gyilkosok
jan. 30. 23:05
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Sósavat én sem értem miért öntenek rá, inkább a kénsav. Egyébként azért, mert roncsolják a szöveteket és így a bizonyítékokat el lehet tüntetni, vagy felismerhetetlenné lehet tenni az arcát, stb.
jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk érdekelne, hogy miért férfiak egészsége kategória... ?
jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4# Jézus

5# nem tudom talán mert fiú vagyok xd

jan. 31. 08:56
 7/15 Thunderfairy ***** válasza:
74%
A gyilkosok azért hogy eltűntessék a nyomokat. Ha ez jól sikerűl akkor nem bukik le.
jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 szóval egy csomó olyan gyilkosság van ahol a tettesek megússzák és nyugodtan alszanak? Te jó isten....
jan. 31. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös!

👍👍👍

Telitalálat!

febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem, nincs így, egyébként nem tud egy átlag állampolgár hozzájutni maró anyagokhoz. Már csak nagyon szigorú szabályok szerint lehet vásárolni. Esetleg lopni tud valahonnan valaki gyilkos szándékkal. Ezzel is csökkenti a törvény az ilyen lehetőségeket.

Másrészt nagyon kevés a meg nem talált gyilkos, túlnyomó többségük börtönben ül.

Sok közvetett más bizonyíték alapján is elítélhető valaki. Olyan is van , hogy valaki egy kihallgatáson elszólja magát, indítéka van, ujjlenyomatot találnak, szóval millió módon kutatják, üldözik az elkövetőket, nyugodj meg!

febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!