Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mi az a nyitás amit...

Lányok mi az a nyitás amit nem utasítotok vissza?

Figyelt kérdés

Pl egy szórakozóhelyen ha odamegy hozzátok valaki és külsőre bejön, milyen nyitás az ami miatt partnerek lennétek további beszélgetésbe és ismerkedésbe.


Pl ha őszintén odamegy és elmondja, hogy csinos vagy bemutatkozik és meghív valamire és közli, hogy még szeretne ismerni. Az ilyen béna?


febr. 2. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más, nekem ez pl nem lenne béna, ha nem túl görcsös vagy tolakodó a közeledés. Szeretem azt érezni, hogy mondhatnék udvariasan nemet és nem lenne semmi negatív következménye.

A másik tényező az időzítés, ha pl éppen látványosan benne vagyok egy bensőségesebb beszélgetésben, akkor nem valószínű, hogy partner lennék. Egyéb esetben ennél nem várnék el többet egy nyitástól.

febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem ezt a választ szeretnéd olvasni, de ha magamból indulok ki, ha elmegyek szórakozni és nem vagyok vevő az ismerkedésre, vagy mégis, de egyáltalán nem talállak vonzónak,akkor teljesen mindegy mit mondasz.
febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az arra a kategóriára gondoltam akit meglátsz és várod, hogy beszélj vele vagy már inkább te is szívesen kezdeményezel, hanem arra aki ugy
febr. 2. 23:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki nem kitűnő vagy feltűnő hanem normális, átlagos ránézésre rendben van.
febr. 2. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Ja,h te atlagos vagy? Hat akkor en elkuldenelek.
febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, és ránézésre rendben van, akkor bármilyen szituációban tudok beszélgetni. Mármint az ilyen sablon dumák nyilván elég gagyik, de ha csak odajön, hogy "Hé, hogy érzed magad?" vagy "Szia, tetszik a buli?" nekem elég a társalgáshoz. Mármint az elkezdésehez. Ellenben, sem a nyomulás, sem a nyálas bókok nem hatnak meg. Ahogy az sem tetszik, ha csakis a szex vezérli. Hamar kibukik és mindig kuka! Illetve kezeljen emberként. Ne parázzon rá, hogy beszélgetni kell. Kezdje mondjuk azzal, hogy a haverom akar lenni, nem rögtön Rómeo vagy a szőke herceg.
febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!