Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálnak ma...

Szerintetek mit csinálnak ma ezek az ,,emberek"?

Figyelt kérdés

Beszélgetés,eszmecsere céljából tettem fel a kérdést. Azon gondolkozom hogy hol lehetnek és mit csinálhatnak azok a kétlábúak, akik embereket/gyerekeket öltek meg, és sosem találták meg őket mert nem volt elég nyom...? Jó pár ilyen belföldi és külföldi ügy is van (pl Szathmáry Nikolett, Jennifer Lawrence stb).

Persze egy idő után ezek is megöregednek/meghalnak, de addig köztünk élnek és járnak akárhol... Nem durva szerintetek? Belegondoltok mennyi elmebeteg él köztünk? (Állatkínzókról nem is beszélve, azokat még akkor sem büntetik ha tudják ki a tettes,pedig veszélyes emberre és állatra egyaránt, és Dunát lehetne rekeszteni ezekből.)

Ti szoktatok valami önvédelmi eszközt hordani magatokkal utcára?

Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Tapasztalatok is jöhetnek.

Vigyázzatok magatokra!



febr. 3. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*Claudia Lawrence elírtam
febr. 3. 22:37
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ohhh, nézd meg az Adrenochrome dokumentumfilmet. Igen, belegondoltam, hogy mennyi emlebeteg él köztünk, jobban is, mint kéne.
febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért paráztál ennyire rá a témára?


Ez épp olyan tényező, mint a halál létezése. Mindegy mennyire skatulyázza be magát az ember, bármikor s bárhol megtörténhet, ám emberek fel sem fogják.


Rokonom is otthon halt meg. Booom egy agyvérzés.

Holott folyamatosan járt orvoshoz stb.


De elég csak otthon megcsúszni, rosszúl esni.


Vagy pl a kerítés és zárt ajtó biztonságérzet illúziója.


Az emberi agy igyekszik csökkenteni a mindennapokban fellelhető veszélyforrásokat, különben a magas stressz kicsinálna, az amúgy se sok esetben könnyű életben.


S bizony vannak olyan helyzetek, hogy mindegy milyen önvédelmi képességed vagy eszközöd van... Pl egy jól megszervezett rablás, gyilkosság esetén.


Akik rejtve maradnak és köztünk élnek, pontosan azért "tehetik meg", mert nem osrobák, értik a dolgukat.

Az más kérdés, hogy ezen képességeket jó vagy rossz célra is használják a mindennapi életük felépítése mellett.


S hidd el, sokkal több a szimplán pszichésen problémás személy, mint meglapuló gyilkosok.


Mivel ők vannak többségben, így nagyobb eséllyel találkozhatsz olyanokkal s akár keseríthetik meg mindennapjaidat.

febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok Randomot néztem vagy ilyesmi, érdekel a téma...
febr. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!