Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt hogy egy pletyka miatt...

Volt hogy egy pletyka miatt szakítottátok meg valakivel a barátságot?

Figyelt kérdés

Pl ilyenekre gondolok: Xy sose köszön, ő egy bunkó személy.

Xy ebben a buliban lefeküdt 2 sráccal fú de gáz.

Xy megcsalta a barátját az exevel

Xy összeveszett ezzel azzal



febr. 5. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak tapasztaltam ilyet, a környezetemben.

Egy lány felsorolta, hogy ki mindenki kereste meg őt, akikkel régen jóban volt, vagy 18 nevet felsorolt és mellé írta, hogy kinek miért nem válaszolt. "Róla azt lehet tudni, hogy...", "Úgy hirlik, hogy azt csinálta", "Mondták hogy ő meg..." stb.

Minden közösségben vannak pletykaterjesztők és a legrosszabb, hogy például a mai, rohanó világban az emberek nem feltétlenül győződnek meg a pletyka igazságtartalmáról, az illetőt megkeresve, hanem inkább igaznak fogadják el.

febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt.


Ha valakit a barátomnak tartok akkor tök alap dolog, hogy az ő véleményére vagy álláspontjára is kíváncsi vagyok, ha olyan pletykát hallok esetleg vagy valami visszajut hozzám, hogy például kibeszélt stb.. ami alapból oka lehetne egy kapcsolat megszakításának.

febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt.

Egyetemen egy csajjal elég jóban voltam, aztán egyik nap rám írt hogy mit képzelek hogy a háta mögött nyomoréknak/fogyatékosnak hívom őt (már nem emlékszem kettő közül melyik). Egyiknek se hívtam soha. Valami szarevő gondolom viccesnek találta ilyennel bemocskolni a nevemet.

A csaj soha többet nem szólt hozzám és kitörölt az ismerősei közül is utána. Hiba mondtam hogy nem volt így és bocsánatot is kértem (olyanért amit el se követtem). Ő a féregnek hitt. Ez van.

febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!