Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen oka lehet, ha...

Férfiak, milyen oka lehet, ha egy férfi folyton nézi a nőt, de nem megy oda, nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

febr. 5. 15:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
32%

Mi történik itt ????

Piros 45% ????

Azért, mert én el merem mondani az igazságot.

Ennek ellenére is ki merem jelenteni, hogy lehetetlen ma veletek ismerkedni hölgyeim, ha valaki nem 10 pontos.

Legalább is középkorúként igen.

Fiatalon biztosan sokkal könnyebb, de sajnos a fiatalító kapszulát még bem találták fel.😥😢

10%

febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

12.

Igérem megnézem, de most nem vagyok otthon, úgy hogy majd otthon wifivel mindenképp.

10.

febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek akik még látják a lényeget, de ők nem lesznek túl híresek ebben az elkrvlt világban!
febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen egyébként nagyon ijesztő. Csak néz, néz, követ a tekintetével, de arra már nem veszi a fáradtságot, hogy kérdezzen vagy beszélgessen is.


Ha érdeklem, jöjjön oda, és tisztázzuk, mit akar, de ne csak bámuljon, mert az para.

febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
74%

És az nem para, hogy odamegy a szerencsétlen, és utàna elvan kükdve melegebb éghajlatra.

Ez nem para. ???????

febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
47%
16. Mert már agyon van félemlítve a bunkó, lekezelő, elvárásokat támasztó nők miatt! Szerencsétlen odamenne, csak minden bizonnyal nem tudná megugrani a magas lécet!
febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
69%

17.

Sajnos ez az igazság. Én pontosan ebben a cipőben járok.

3 éve a kutya nem szól hozzám, pedig teljesen rendben van az életem, és nem nézek ki rosszul.

DE! És ez a lényeg.

SAJNOS 10 PONTOS AZÉRT NEM VAGYOK.

Ezért bocsánatot kérek mindenkitől.

57F.

febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

"SAJNOS 10 PONTOS AZÉRT NEM VAGYOK."


Ez csak neked nem probléma! 🙁 🏴 🍀

febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

De probléma, mert szerintem szeretne mindenki jól, illetve minél jobban kinézni, hogy elnyerje a nők tekintetét.

Szerintem ez egy természetes törekvés.

febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!