Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egész nap...

Miért van az hogyha egész nap úgy érzem bármelyik percben eltudnám sírni magam de elfojtom, aztán mire lehetőségem lenne rá hogy jól kisirjam magam csak egy kicsit tudok?

Figyelt kérdés
febr. 6. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Történt valami váratlan vagy ez ilyen általános állapot nálad? Ha az utóbbi akkor valószínűleg depressziós vagy és gondolom, mint mindenkinek neked is vannak jobb és rosszabb napjaid. Az, hogy nem tudod magad elengedni pedig valószínűleg valamiféle gátlásosság okozza.
febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Váratlan volt ma. Egyébként nem általános.
febr. 6. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem szabad elfojtani. Húzódj félre és sírj.
febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt kellett volna:/
febr. 6. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha legjözelebb jön az inger, bújj el, fordulj el és sírj. Tapasztalat, nekem most sokat segít.
febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, valamiben kiégtél, munka vagy magánéleti problémák vagy együtt a kettő.


Én legalábbis ekkor szoktam így érezni, mikor nagyon kimerült vagyok, ami nem alkalmi fáradtság, hanem tartósan fennálló. Erre még az is rátesz, ha nincs megfelelő alvás minőség, mennyiség. Voltam már munkahely miatt is kiégve, onnan nyolc év után eljöttem, mert nap végére ilyen sírhatnékom volt. Utána kipihentem magam, az új ingerek, változás jó hatással volt.


Egy kicsit ki kéne szakadnod a megszokott rutinból és pihenni, ill. olyan dolgokkal foglalkozni, amik örömet adnak, feltöltenek.

febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ezt mi okozza mi váltja ki?
febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad, én is azt mondom. :( Nem jó elnyomnni. Megkönnyebbülsz.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a legrosszabb ilyent elnyomni. A sírást ki kell adni, rendesen meg kell élni ezeket az érzelmeket is, bármennyire nem tűnhet kellemesnek.

Egy kiadós sírás után kifejezetten meg tud könnyebbülni a lélek, és tényleg sokat segít.

febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!