Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más miatt bajba, kellemetlen...

Más miatt bajba, kellemetlen helyzetbe kerülni?

Figyelt kérdés
Szóval olyan sztorikra vagyok kíváncsi, mikor valaki más miatt nektek volt kellemetlenség, és magyarázkodni kellett meg hasonlók.

febr. 7. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két lakótárssal laktam, akik rendszeresen kegyetlenül beb_sztak, és olyankor mindig csináltak együtt valami hangos hülyeséget, pl az erkélyen állva ordítva énekeltek, ajtóvagdosós versenyt rendeztek, ilyenek. Persze legtöbbször a szomszédok engem állítottak meg, hogy be kellene ezeket fejeznem, pedig közöm se volt hozzá.
febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Az exem titkolta az anyja meg az apja előtt, hogy dohányzik, de éveken át, amiről engem elfelejtett tájékoztatni. Aztán visszahívták tüdőszűrésre, mert bemozdult, de nem voltak biztosak benne. Ő persze betojt, hogy rákos. Találkoztam az anyjával és kérdezte, hogy mennyire izgul a fia, hogy megy vissza a szűrésre, én meg mondtam, hogy nagyon, de így legalább kevesebbet cigizik, lehet, hogy végre le is szokik. Az anyja teljesen kiakadt, hogy mióta cigizik a fia meg hogy miért nem mondta el nekik? Halál ciki volt ott állni, hogy gőzöm nincs, miért nem mondta..
febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Miattam volt olyan hogy más került ciki helyzetbe, szar érzés volt.
febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: az hogy volt?
febr. 7. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
engem a te sztorid erdekel kerdezo
febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pár eszelős ember vesz körül, akkor bármi lehet a végén...
febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt pár, sajnos:

-gimis legjobb barátnőm épp "vihogós, mindenen röhögős" korszakát élte. Nyelvórán ültünk, és a szüleink születési dátumát kellett elmondanunk célnyelven. Egy másik csaj próbálkozott épp felszólítás után, mikor a barátnőm kérte, hogy segítsek neki. A lényeg, hogy akkor derült ki, hogy anyáink és apáink közt pontosan 10-10 éves korkülönbség van, és még a hónapok is stimmelnek. Neki ez pedig annyira tetszett, hogy konkrétan röhögőgörcsöt kapott. A tanár meg ebből azt vonta le konklúziónak, hogy én nem tudom, mikor születtek a szüleim, és nyílegyenesen a szemembe, onnan el nem nézve, perceken keresztül papolt arról, hogy mekkora szégyen és, mekkora mocskos egy dolog nem tudni egy ilyen fontos dolgot. Esélyem sem volt elmondani, hogy félreértés történt, mert úgy felkapta a vizet, hogy azonnal leintett.


-megint csak gimi. Páros feladat volt, ami keretében egy ppt-t kellett készíteni, 1 hetes határidővel. A vége az lett, hogy a másik csaj nem tett bele semmit, amikor kértem, hogy legalább valami minimálisat alkosson, elküldött egy rosszul összevágott, Wikipédiából kimásolt szövegeket tartalmazó word fájlt. A végére még az ő részét is nekem kellett megcsinálni. Ezt pedig azzal sikerült tovább rontania, hogy az előadás napján nemhogy be sem gyakorolta a részét, még magát, a ppt-t sem nyitotta meg. Amikor minket szólított a tanár, elnézést kértünk, és haladékot szerettünk volna kérni. Ami olyan dolog volt, amit addig, és azóta sem csináltam még sosem. Ő meg -amúgy tök jogosan- totál kiakadt, de csakis rám. Olyan agymosást kaptam, hogy majdnem elsírtam magam, a mellettem ülő csaj meg csak gubbasztott némán. Később a tanár -gondolom részben emiatt- teljesen rám szállt, és olyan durva szorongást idézett elő nálam, amivel évek óta küzdök. A csajnak pedig nem volt annyi esze, hogy elnézést kérjen bármiért is.

febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!