Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta hogy a...

Más is tapasztalta hogy a németek türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Ha levelezek velük messengeren azonnal kell a válasz...

febr. 7. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én azt tapasztaltam, nagyon kedvesek és türelmesek.
febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Fogadjunk, hogy egyetlen német ember csinálja ezt veled, erre te az egész nemzetet egy kalap alá veszed.
febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem azok. Inkább pontosnak és öntudatosnak mondanám őket.

Mondjuk messengeren ha rámír valaki, aztán már ki is lép, azt én se értem. Lehet német vagyok.

febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 német,Stuttgartból.
febr. 7. 16:31
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Azok.Nem sokat vártak az 1 és a 2 vh kirobbantása közt sem :D
febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
A sok sör miatt.
febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt németekkel, pedig nem csak egyetem miatt volt kontaktom velük. Mindannyian kedvesek, közvetlenek voltak és türelmesek is.
febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a kerdezönek. Aki ismeri őket, pontosan ilyenek. Ha nekik kell valami, akkor azt azonnal csináld, küld el, hozd ide. De ha neked kell valami... Az persze ráér 2 hét múlva is, elvégre most kávészünet, cigiszünet, majd feladja 3 nap múlva a postán... türelmesek az tény, de csak addig amíg hasznuk van belőled. utana eltűnik a kedvesség meg a türelmesség.
febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen tapasztalatom a németekkel, de tekintettel arra, hogy a Lidl és az Aldi is tőlük ered, és milyen tempóban dolgoznak, illetve ott még sosem álltam sorban pár percnél tovább meg azonnal nyitnak új kasszát ha kicsit hosszabb az egyik sor, lehet hogy azok :D
febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
ja, mert munkabu*ik, nekik nem a csalad az elso hetfotol pentekig. hetvege csak, addig meg inkabb munkaban ülnek, pofaznak, kaveznak, cigiznek. egyik se rohan haza a csaladjahoz.
febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!