Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felkutatni egy...

Hogyan tudnék felkutatni egy embert?

Figyelt kérdés

Le vagyok nála tiktva facebookon (ő nem tudja, a felesége belépett hozzá és tiltott, az összes családtagomat is), kamu profilról nem tudok ráírni, csak annyit ad be, hogy követni tudom.


Tudom, hol dolgozik, melyik városban él, de a munkarendjét nem. Ismerem a sógorát, tudom ki a testvére, de náluk nem szeretnék kutakodni semmiképpen sem.

Szeretném felvenni vele a kapcsolatot.


febr. 12. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Először is, miért tiltott le? Nő vagy?


Ha tudod hol dolgozik bemész, és kikéred egy pár percre.

febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, mi történt.

Köszönöm ezt lehet megpróbálom, csak tényleg nem tudom a munkarendjét. Ha pedig kiderül, hogy ott jártam és éppen nincs bent a srác, az nem jó.

febr. 12. 09:21
 3/19 anonim ***** válasza:
akkor odaadod a cetlit, neveddel együtt, hogy keresse már meg, fontos ügyben.
febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg nem lényegtelen, mert ha kiderül, hogy mi van a háttérben, talán magadat fogod alázni. Sőt akár fel fognak jelenteni zaklatásért.
febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem itt fogom kiteregetni a szennyest, de zaklatásról szó sincs, a srácnak tegnapig fogalma sem volt róla, hogy létezem. Az egy dolog, hogy ismerem a sógorát, de valószínűleg ő ezt nem is tudja.

De már hónapok óta le vagyok tilva, hiszen a felesége mindenkit letiltott a férj profiljából, akitől retteg.

febr. 12. 09:28
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de valamit nem mondasz el.

Ha eddig fogalmad nem volt rólad, akkor mi a francért lenne kíváncsi rád?

febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
fogalma*
febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
na mindegy, ha személyesen akarsz, akkor vigyél magaddal cetlit (telószám, név), ha nem találkozol vele, kérd meg valakitől, hogy adjon át.
febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mondom el, estig gépelhetném a történetet.
febr. 12. 09:33
 10/19 A kérdező kommentje:
Hm, elég ja csak olyan üzenetet hagyok nkei, hogy nézze meg a tiltásait a Facebookon.
febr. 12. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!