Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit költesz kb. kajára...

Mennyit költesz kb. kajára egy hónapban?

Figyelt kérdés
Régi kérdéseket találtam csak. Érdekelne, hozzávetőleg mennyi megy el élelmiszerre?
febr. 14. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Minden harmadik nap megkérdezi valaki. Oké, hogy gyors az infláció, de na.
febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor linkelj kérdéseket mert kerestem és egy 2024-est sem találtam.
febr. 14. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem költök sokat, mert mindig főzök/sütök általában több napra előre és bár változatosan és "extrább" dolgokat is készítek, mint például a szűz érme vagy a hering filé, de arra figyelek, hogy a lehető legkevesebb étel jusson "romlott" sorsra. Kalóriadeficitet tartok, csokira és nassolni valókra nem költök és nagyon zsíros húsokra sem, mint a kolbász és társai. Főként amiket vásárolni szoktam, az rengeteg zöldség, pár húsféle, sonkák, tk kenyerek és light sajtok valamit néha-néha gyümölcs. Illetve temérdek mennyiségű Skyr.


Nekem így egy hónap olyan 70 ezer forint körül megvan és ebben csak egy személy van benne.

febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan 80 ezer körül
febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
65-75 között. Kb ugyanaz, mint amit a négyes írt, néha hús, de főleg zöldséges kajákat eszem. Pékterméket ritkán veszek. Nasira is költök, de nem gyakran, most pl. egyáltalán nem, mert próbálom kitapasztalni, nem-e attól néz ki úgy az arcom, mint egy hormonzavaros tininek.
febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kb. 60-70 ezret költök boltban havonta, ebben benne van a budi papír meg minden szar.
febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Tavaly ősz óta havi közel 30.000ft költök kajára. Mert amilyen árban, mínőségben, mennyiségben árulják élelmiszereket, erre nem vagyok hajlandó sok pénzt költeni rá. Inkább koplalok.
febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
130ezer körül. Mi 3-an vagyunk, de sok mindent megtermelünk, viszont nasira is költünk elég sokat.
febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnkre összesen kb 150 ezret.
febr. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!