Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha leégne a házad és benne...

Ha leégne a házad és benne mindened,mit sajnálnál?

Figyelt kérdés
te és a családod kimenekültetek,de tárgyak közül semmi nem maradna...bizonyítványokat,iratokat ne nézzük az fontos mindenkinek. fiamnak vannak drága játékai,meg újsággyűtjteménye,vagy 100,a gépe,konzol,x box,telefon,ő biztos,hogy sírna is,de azokat lehet venni.hát a nagy tévénk 190 centis,az fájna nekem most fizettük ki 2 év után, oklevelek meg vagy ezer fénykép egy szatyorban, a gépen több ezer kép videó a gyerekeimről mi gyerekkorunkról,szüleinkről akik már nem élnek,meg verseim,könyvem amit írok,már többezer oldalas,a másolatok is itthon vannak,szóval abba szerintem beleőrülnék :p
febr. 18. 07:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fényképek meg a használati tárgyak jutnának eszembe előszőr, hanem az hogy nincs hol laknom.
febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A rajzaimat
febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Én tudnék hol lakni. Engem ez nem érint.

Főleg a hivatalos iratok számitanának(bírosági végzés is gyerekelhelyezésről, egyéb ugyvédi dokumentumok elérhetőségek, igazságugyi miniszteri dolgok, netes rendorségi okmányok az osszes eddigi munkahelyeim papirjai bevallások, ajándékozási szerződések, orvosi papirok több éves kórelőzmények, baleseti röntgenek, anyakönyvi papirok, apasági, nekem nagy érvágások lenne minden ami hivatali..)aztán a pótolhatatlan fényképek mert nincsenek meg digitális formákban, vagy olyan gyógyszerek, amiért a magánorvosnak is könyörögni kell és akkor felír egyetlen dobozzal miozben állandoan kellene, aztán a ruháink, nekem nincs kedvencem, de valamibe kéne járni, a készpénz se kevés, de amugy olyan ami szívhez szólóan fájna, szerintem nekem nincs.

febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
*ami szívhez szóló lenne akarok egy tanítóprogis szintit de évek alatt se jutottam még el addig hogy a rezsi lakbér megelhetés mellett hobbira merjek költeni. Mert a kotelezo kiadások mellett inkább pl gyereknek az angolra kéne költeni vitaminokra egyéb tanulásra nekem is, aztán a gyereknek minosegi időre vagy sportra egyéb közösségekre is kéne, a hobbi a legutolsó. Talán ha kirepulnek akkor majd kipréselek magamnak egy szintit majd. Vagy soha életemben nem tanulhatok ilyenen. Az is benne van.
febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
a gyerekeket
febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
5. Első mondat:"te és a családod kimenekültetek"
febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#6: nem az én családom, mások gyerekei
febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mások gyerekei nincsenek ott nyilván.
febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Ja. Mások gyerekei nincsenek a házadban. De jó ez az oldal, lehet röhögni a sok agyoniskolázottan🤣
febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
azóta is hallom, ahogy a gyerekek sikítanak fájdalmukban :(
febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!