KezdƑoldal » Emberek » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Mi a kedvenc🧡 đŸȘ¶idĂ©zetedđŸ–Šïž?

Mi a kedvenc🧡 đŸȘ¶idĂ©zetedđŸ–Šïž?

Figyelt kérdés

febr. 18. 21:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** vĂĄlasza:
61%
Öm micsodĂĄm? Az emojik csak random vannak vagy egybe kĂ©ne olvasni?
febr. 18. 21:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/46 anonim ***** vĂĄlasza:
52%
“My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.”
febr. 18. 21:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/46 anonim ***** vĂĄlasza:
27%

"Every day it gets a little easier
 But you gotta do it every day — that’s the hard part. But it does get easier."

Bojack Horseman c. sorozat

febr. 18. 21:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/46 anonim ***** vĂĄlasza:
56%
Mi a kedvenc narancsszívtoll idézetem toll?
febr. 18. 21:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/46 anonim ***** vĂĄlasza:
44%
“Izder eni kvescsön?”
febr. 18. 22:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/46 anonim ***** vĂĄlasza:
62%

Håt sok van, íme néhåny:


"Azt mondtam, hogy nem. EgyĂĄltalĂĄn nem lesz egy csomĂł remek hely, ahova majd utazhatunk, mikor befejezem az iskolĂĄt, meg minden. Nyisd ki a fĂŒled! Akkor mĂĄr az egĂ©sz mĂĄs. Akkor pĂ©ldĂĄul bƑröndökkel kellene lemenni, liften, meg mit tudom Ă©n. Akkor egy csomĂł embert fel kellene hĂ­vni elbĂșcsĂșzni, Ă©s aztĂĄn kĂ©peslapot kĂŒldeni nekik a szĂĄllodĂĄkbĂłl, meg minden. És Ă©n valami hivatalban dolgoznĂ©k, egy csomĂł pĂ©nzt keresnĂ©k, Ă©s taxin vagy a Madison utcai buszon jĂĄrnĂ©k, Ă©s vĂ©gignĂ©znĂ©k egy csomĂł hĂŒlye hirdetĂ©st, elƑzetest Ă©s hĂ­radĂłt. HĂ­radĂłk. MindenhatĂł isten! Mindig van benne valami hĂŒlye lĂłverseny, meg hajĂłszentelĂ©s pezsgƑsĂŒveggel, meg biciklizƑ csimpĂĄnz nadrĂĄgban. SzĂłval Ășgy az egĂ©sz mĂĄs lenne. SzĂłval egyĂĄltalĂĄn nem Ă©rted, mit beszĂ©lek." (J.D. Salinger: ZabhegyezƑ)


"A görögök tudtĂĄk, hogy a nƑ legmĂ©lyebb lĂ©nye ez a szakrĂĄlis k*rvasĂĄg. De amikor önmaguktĂłl ittas nƑk DionĂŒszosz nagy ĂŒnnepĂ©n a hegyek között ƑrjöngƑ tĂĄncukat jĂĄrtĂĄk, a fĂ©rfiaknak mĂ©g csak közelĂŒkben sem volt szabad lenniĂŒk. Akit megtalĂĄltak, azt a mainaszok szĂ©ttĂ©ptĂ©k. Mert a k*rvasĂĄg csak alacsonyabb, csak vörösen izzĂł ĂĄllapotĂĄban kapcsolĂłdik a szerelemhez. Mikor mĂĄr fehĂ©ren izzik, a fĂ©rfihoz semmi köze. Akkor mĂĄr a szenvedĂ©lyes önfelĂĄldozĂĄs mĂĄmora. Áldozat. Vagyis vallĂĄs." (Hamvas BĂ©la: A bor filozĂłfiĂĄja)


"– Hóó!

– Mi baj, Jóska bácsi?

– Semmi, de nem akarom ezt a kis kutyát megijeszteni.

BĂŒtyök Ă©rtelmetlenĂŒl nĂ©zett a kocsisra, mintha azt mondta volna:

– Hát akkor ne ijessze meg, Jóska bácsi


– Elfelejtettem mondani, hogy GergƑ bĂĄcsi lƱtt egy kĂłbor kutyĂĄt, aztĂĄn azt mondta, hogy vigyĂŒk el csalinak.

– HĂĄt vigyĂŒk el, JĂłska bĂĄcsi.

– Igen ĂĄm, de ha Ă©n lemegyek, kibĂșjik ez a kis kutya is
 aztĂĄn nĂ©melyik kutya nem szĂ­vesen utazik ilyen döglött rokonnal
 HĂĄt arrul lenne szĂł, ha feltennĂ© helyettem


– Persze – mondta BĂŒtyök –, persze – Ă©s Ășgy Ă©rezte, hogy ez mĂĄr nem egĂ©szen maharadzsai dolog." (Fekete IstvĂĄn: TĂ©li berek)


És idemĂĄsolhatnĂĄm mĂ©g Boris Vian: TajtĂ©kos napok cĂ­mƱ könyvĂ©nek bĂĄrmelyik tetszƑleges mondatĂĄt, mert elejĂ©tƑl a vĂ©gĂ©ig hihetetlen ("a törtĂ©net teljes egĂ©szĂ©ben igaz, mert elejĂ©tƑl vĂ©gig Ă©n talĂĄltam ki.") 🙂

febr. 18. 22:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/46 anonim ***** vĂĄlasza:
66%

Ahol bezĂ rul egy ajtĂł, kinyĂ­lik egy mĂĄsik. (Nemtom ki Ă­rta)


A legvégén nem az fog szåmítani, mennyi év volt az életedben, hanem mennyi élet volt az éveidben. (Abraham Lincoln)


ElsƑ a tĂ©vedĂ©s, mĂĄsodik a felejtĂ©s, 3.az igazi.


Minden jĂłban az a rossz, Ă©s minden rosszban az a jĂł, hogy elmĂșlik.


Mindig az szĂ­vja meg, aki szeret.


Minden csoda hårom napig tart csak. (Napok kérdése csak tisztalappal indulni)


Légy hƱ magadhoz.

febr. 18. 22:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/46 anonim ***** vĂĄlasza:
Legy vidĂĄm utĂ lĂłid elƑtt ez megöli Ƒket!✌🏿😉đŸ’ȘđŸŸ
febr. 19. 05:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/46 anonim ***** vĂĄlasza:
21%

szĂłval ilyen tini vagy insta stĂ­lusban?


nekem a következƑ:

"đŸ˜ąđŸ’–đŸŽđŸŽđŸ‘©đŸŸâ€đŸ€â€đŸ§‘đŸœđŸ‘«đŸ‘ŒđŸ‘"

febr. 19. 06:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/46 A kĂ©rdezƑ kommentje:

kedvenc = 🧡

idĂ©zet = đŸȘ¶ (rĂ©gi) đŸ–Šïž (Ășj)

febr. 19. 10:08
1 2 3 4 5

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!