Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok màr olyan élethelyzet...

Voltatok màr olyan élethelyzetben mikor úgy éreztètek vége nem bírod tovább?

Figyelt kérdés
febr. 21. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen volt mikor a szerelmem halalhiret megtudtam, 1tragediaban meghalt

Kitépték a szívem...

No comment

febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, keress szakembert, vagy beszélgess a barátaiddal hétköznapi dolgokról. NE csinálj semmi meggondolatlant! A barátaid ott vannak neked.
febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Hívd fel a lelkisegélyt, menj pszichológushoz, vagy csak beszélgess egyet a barátaiddal.
febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen volt, nemrég. Kimásztam belőle, igaz segítséggel, de akkor is. Te is ki fogsz. Az idő múlása is rengeteget segít ilyenkor, azaz legyél türelmes önmagadhoz is.
febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Volt, persze: aztán mégis lett tovább.
febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Igen, volt. Két, velem egyidős, fiatal jóbarátom halt meg.

Az öngyilkossági kísérletem után jött a változás. Nem kaptam segítséget, egyszerűen szépen lassan elmúlt. Vannak még ma is rossz gondolataim, de messze nem hasonlítható az akkori állapothoz.

febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
20%
Hát, az elmúlt 65 évben előfordult párszor. Persze ilyenkor mindig újra feláll az ember, megrázza magát, és minden megy tovább.
febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És hogyan alltatok fel?

Mi vitt tovább ?

febr. 21. 19:38
 9/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló köszi de sajnos nincsenek barátaim
febr. 21. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 munkahelyet váltottam, egyetemre mentem, örökbe fogadtam egy menhelyi kutyát, szóval adtam valami célt magamnak (hozzáteszem a depresszióm alatt is volt normális munkahelyem, szerettem csinálni, de változtatnom kellett. A kutya a legerősebb visszatartó erő)
febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!