Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segíteni akartam, erre bolondo...

Segíteni akartam, erre bolondot csináltam magamból, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Egy ittas bácsika elborult az elektromos kerékpárjával. Odamentem gyorsan segíteni neki, azonban arra nem gondoltam, hogy be van indítva és ahogy állítottam fel véletlenül meghúztam a gáz kart és nagyobb kárt csináltam mint volt.


Hogy dolgozzam fel? Tipikus az az ember vagyok aki ha valamihez hozzányúl az szrrá vál :(



febr. 23. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérsz, megtéríted a kárt, és legközelebb jobban vigyázol. Ennyi!
febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
De nem lett senkinek sem baja, igaz? Ez a lényeg.
febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem lett baja senkinek természetesen.

Élelmiszer borult ki a kosárból de törékeny élelmiszer nem volt benne hálistennek.

Valamint volt benne virágföld ami meglyukadt picit de az sem szóródott ki mert utána úgy tettem vissza, hogy felfelé nézzen az a része ami kilyukadt. Nyilván ha utána megint elborult vele akkor annak is annyi.


Igazából nem lett volna semmi baj ha előbb arra gondolok, hogy be van indítva de eszembe sem jutott. Én azt hittem, hogy alapból tolta (a borulás pillanatát nem láttam) és nagyon meglepett mikor elkezdett kiszaladni a kezem alól.

febr. 23. 10:30
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Remélem hívtál rendőrt az ittas vezetés miatt. Mert hogy nem tekerte az öreg a bizonyisten :D


A motor kárára meg azt mondod, már így állítottad fel.


Rohadt ittas barmok, nem sajnálom őket...

febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem te tehetsz rola. Menj tovabb.
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1%
Rossz a karma ami körülvesz fiam talán ez az oka, gondolkozzál csak
febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"Rossz a karma ami körülvesz fiam talán ez az oka, gondolkozzál csak"


Tipik használhatatlan, semmire se jó riposzt.

febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezért nem kell segíteni, nem foglalkozni ilyenkkel. Abból nincs baj.
febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végül is mi az a nagyobb baj??? Hogy kiszóródott pár cucc a szatyrából? Ebből ne csinálj ekkora ügyet.

És ne te érezd magad kellemetlenül, hanem annak kéne, aki ittasan vezet.

febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért érzed úgy, hogy bolondot csináltál magadból. Segítettél neki, ahogy a legtöbb járókelő tette volna, és nem tudom, mi az a nagy kár, ha csak a virágföld szóródott ki. Szerintem többet pörögsz ezen, mint amennyit kellene. Legyél büszke magadra, hogy segítettél és kész.


Papa meg jó lenne ha nem inna és biciklizne egyszerre, de ezen nem tudsz változtatni.

febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!