Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem én nyertem meg a...

Miért nem én nyertem meg a lottót?!

Figyelt kérdés

MIÉRT?!

Nem szoktam amúgy lottózni, most az egyszer vettem, mert épp ilyen kedvem volt. ERRE MÁS NYERTE MEG🤬

Fel tudnék robbanni, olyan dühös vagyok. Valaki mondja már meg, miért nem lehetett szerencsém?


febr. 24. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Ez a nap vicce. Szándékos troll kérdés, ugye??? Mondja valaki, hogy ilyen debil ember nem létezik!
febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Én abban hiszek, hogy az nyeri meg, aki megérdemli.
febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Szolovjov ***** válasza:
19%
A lottót senki nem nyeri meg. Ismer valaki lottó milliárdost? Na ugye, senki. Átverés az egész. Maximum pár milliót kaphat néha a tróger. Majd egyszer csak bemondják hogy lett egy ötös. Amit talán egy oligarha megkap, vagy megy az államkasszába.
febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Jesszus... 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️ Te még hiszel a tündérmesékben, kérdező? Direkt úgy csinálják az egészet, hogy senki se nyerje meg a főnyereményt.

Megvárják, amíg az utolsó lottószelvény beérkezik, majd a mesterséges intelligencia segítségével megalkotnak egy olyan számkombinációt, amit senki sem ikszelt be..

Szerinted majd fognak csak úgy milliárdokat oszotgatni? Te hiszel a Jótündér Keresztanyában is? Nem tudom, hogy ennyire aranyos vagy-e, vagy inkább naiv.. Szerintem utóbbi.

Nem jótékonysági szolgálat, nem fognak milliárdokat osztogatni senkinek... Használd már az eszed kicsit!! Szerinted megérné ez nekik? Nem, full veszteséges lenne..

febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

De hiszen szerencsés vagy! Tudod te mennyi baj van a vagyonnal?

Nyithatnád a bankszámlákat egymás hegyén-hátán, járkálhatnál utána melyik a legjobb, idegeskedhetnél a számlavezetési költségeken, az utalási díjakon, a papírmunkán!

Agyalhatnál naphosszat mibe fektesd, hogy megtartsa az értékét, aztán nehogy ellopják/kicsalják/átverjenek!

Jönne a sok rokon, szervezet, "barát" a koncra, minden ismerősöd akarna pár morzsát! A kémény bűnözőkről már ne is beszéljünk!

Minden nap remeghetnél, hogy mi történik a világban, ami meglódítja az inflációt és eltünteti a pénzed egy részét egy perc alatt!

Több lenne a gondod mint valaha!

A legjobb dolog ami történhetett veled, hogy nem nyertél!

febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Amiért kitiltják a dízeleket. Ne szemetelj tele minden témakört
febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Én is sajnálom, hogy nem én nyertem, de azért nem fogok dühöngeni. :D Nyugodj meg! :D
febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező szerinted a Fogtündér is létezik.. Hány éves vagy, 6??
febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Akik azt mondják nincsen lottómilliárdos meg nyertes, azok csak hitegetik magukat, hogy kamu. Higgyétek azt. Igenis meg lehet nyerni a lottó főnyereményt, csak nagyon nagy szerencse kell hozzá és ennyi. A SzerencseRT-nek annyi pénz befolyik napi szinten, hogy az a 6.5 milliárd forint nekik nem pénz. Az egyszerű ember azt gondolja az mennyi pénz és hogy nem lehet megnyerni, pedig meg lehet. Sokkal több pénz folyik be a SzerencseRTnek, mint az a főnyeremény. De felőlem nyugtassátok magatokat biztos kamu, meg hogy átlag ember nem nyerheti meg, ha ettől jobban érzitek magatokat.
febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
9es te hiszel a tündérmesékben? a rócsildokhoz megy az egész ez egyértelmű ja amúgy a hold egy halálcsillag a nácik fel fogják robbantani a földet
febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!