Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elmúlt 14 évben,mit sikerül...

Az elmúlt 14 évben,mit sikerült elérned önerőből?

Figyelt kérdés

febr. 26. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Épp ellenkezőleg, nagyon durván visszafejlődtem.
febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Kb sajnos semmit
febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos összegű megtakarítást, amúgy semmi mást.
febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Diploma, karrierépítés, család.
febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Gyerekeim lettek és ez miatt munkanélküli vagyok, rengeteg adósságom lett
febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Én pont 2010-ben költöztem a fővárosba, és lett jól fizető munkám. Aztán megismerkedtünk az asszonnyal, és közös életet kezdtünk. Mára van lakás, 2 kocsi, és 2 gyerek. Hitelünk nincs, a megtakarításainkat folyamatosan tudjuk növelni. Véletlen lehet ugyan, de nekem pont a kormányváltás után jött a jobb életszínvonal, több tényező is közrejátszott, többször is voltunk jókor jó helyen (lakás, kocsi, munkahelyváltások mind szerencsésen alakultak).
febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Én vettem még egy házat amit teljesen átalakítottam-felújítottam,odaköltöztem a másikat kiadtam albérletbe.Vettem egy zártkertet,egy felsőkategóriás német autót,egy sporttúra motort,egy túrarobogót,egy komoly gamer pc-t.Van megtakarításom..

Persze mindezt úgy hogy 5 évig Svájcban dolgoztam.

febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Most 35 vagyok tehát vegyük 20 éves kortól.


Összességében egyik oldalról sokat elértem másik oldalról meg sokkal kevesebbet mint amire vágytam.


Egyetemet nem fejeztem be, diplomám nincsen egy időben úgy voltam, hogy elmegyek gyári melósnak aztán lesz ami lesz.


Ehhez képest relatív jól keresek 600+ ezret kapok, szóval megélek. Viszont azt érzem erősen elrontottam a karrier építést. 4-5 éve még kapkodtak volna utánam, sok megkeresést kaptam mégis kitartottam a cégemnél.


Közben a cég majdnem bedőlt, teljesen ellaposodott, elmaradtak az emelések, a kapcsolataim is leépültek. Saját magam is ellustultam, gyakorlatilag nem érdekel amit csinálok, csak ugye a pénz az kell.


Kapcsolati szempontból teljes katasztrófa az életem. Párkapcsolat nincsen, nem is igazán volt soha. Barátaim úgy ahogy vannak, de nyilván családosak, élik az életüket. Rohadtul magányos tudok lenni.


Anyagilag is vegyesek az érzéseim. Egy panelt vásároltam, amit rühellek, mert rettentő prolikkal vagyok körülvéve akik megkeserítik az életem. Hiába van lakásom, rühellem, várom a pillanatot, hogy végre elköltözhessek innen, de ez még sok sok év.


Másik oldalról legalább van hol laknom és nem albérletet fizetek. De akkor is gyűlölöm.


Sajnos a kapcsolati állapotomon sem javít amikor idejön valaki és megállapítja, hogy itt folyton büdös van, folyton zaj van és cigányokkal meg prolikkal vagyunk körülvéve.


Azt látom, hogy egyedülálló férfiként én eleve periféria vagyok, ha lett volna egy hasonlóan kereső párom és vállalunk 1-2 gyereket akkor most igazából sokkal előrébb lenne az életem. Szívás.

febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
78%
2 diplomát, munkahelyet, megtakarítást önerőhöz.
febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Önerőből semmit. Mindent mások támogatásával. Ciki, nem ciki, ez van.
febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!