Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sztori ami alátámasztja azt...

Sztori ami alátámasztja azt hogy létezik a szerelem első látásra szó szerint?

Figyelt kérdés
Vagy normális hogy nem tudom elhinni hogy ilyen létezik vagy velem van a baj.

febr. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ritkán van ilyen.
febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos érzés, hogy tudod, hogy ő egyfajta lelki társad vagy nem is tudom

Persze ez nálam személy szerint nem ránézésre történt, és ez nem is szerelem szerintem, hanem egy vonzalom testi/lelki vagy mindkettő.

Olyan, mintha egy szikra lenne, amely hirtelen megcsap, mintha ismernéd már ezt az embert, stb

Nehéz ezt elmagyarázni

Viszont ez az ember életében nagyon ritkán esik meg, és nem is mindenkivel

febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én úgy éltem meg amikor a páromat először megláttam.

Első randi, ahogy pár méterre voltam tőle egyszerűen olyan érzés volt,mintha hiányzott volna nagyon rég óta, hiába akkor találkoztam vele először.

Lassan 2 éve vagyunk együtt, és azóta sem csillapodott a láng amit érte érzek, úgyhogy fel a fejjel, tanácsnak azt tudom mondani talán hogy ne engedj lejjebb az elvárásaidból, jobban megéri kivárni azt aki megbecsül,mindhogy két hetes futó dolgokba helyezd az energiád és érzéseid.

febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as jól írta le. Másféle érzés ez mint amit az emberek szerelem alatt általában értenek. Ez elemi szintű, zsigeri összetartozás, olyan, mintha mindig együtt lettünk volna.

Így éreztünk mi is, mindketten, már az első találkozásunkkor.

Az első nap után még 23 évünk maradt, hogy szeressük egymást.

febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Persze nem túl gyakori. Én is sokat vártam rá, de megérte.

Más, mint a szerelem. A "megtaláltam, pedig nem kerestem, de már tudom, hogy mindig hiányzott" ember.

febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális, hogy nem tudod elhinni. Ritka az ilyen.

Élni kell az életed, aztán vagy jön vagy nem. Ha találkozol vele, tudni fogod, hogy ő az, mert ismerős lesz, holott nem ismered.

febr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!