Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csak arra vágyom hogy...

Ha csak arra vágyom hogy szeressenek miért olyan nehéz érvényesülni?

Figyelt kérdés
Tényleg nekem csak ez számít 18f

febr. 28. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán azért,mert sokan a szó jelentését összekeverik mással.

És sajnos azért is,mert sokan megijednek a szeretettől,az érzelmektől és ghostingolnak.

febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert lelkibetegnek néznek azért

Nem kell mindjárt a lelki problémákkal indítani, próbálj meg higgadt maradni mégha nem nagyon megy akkor is

febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Erről egyből a tapadós, lelkizős, panaszkodó, elveszett (kis)fiúk jutnak eszembe. A leírásod is a reménytelenséget tükrözi. Ilyen személy kevés embernek kell. Egyikkel sincs gond, ha nem viszed túlzásba, és nem keverednek. Már jó jel, ha pozitívan állsz az élethez.


Engem számtalanszor használtak pszichológusnak, és őszintén szólva kiveszett az együttérzés belőlem e téren.


Ha normálisan elkezdesz valakivel ismerkedni, és nem borítod a nyakába a lelki levest (és ha erre késztetést érzel, oda szakember kell, akinek kiadhatod) akkor még működhet is.


Emellett meg vannak akik nem állnak készen, nem akarnak elköteleződni stb.

febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ezzel amúgy is baromira vigyáznod kéne. Vannak akik ezt ha megérzik, egyből rádvetik magukat, manipulálnak ezen át és nagyon csúnyán kihasználnak. Szóval tényleg nem nyerő ha ezzel indítasz. Plusz amit a többiek is mondanak, azok is fontos szempontok, és egyetértek velük.
febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először magadat szeresd.
febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért mert aki mástól vágyik szeretetre az egy sérült személy.


Én imádom magamat épp ezért vagyok stabil és sikeres az életben, tőlem utálhat az egész világ ha én szeretem saját magamat és az életemet onnantól nincs nagy, bármit megoldok ;)

febr. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Barnabas333 ***** válasza:

6os ez butaság. Nekem is van önbizalmam és mint embert imádnak a kolléganők. De ettől még senkitől nem fogok csókot és öllelést kapni...46f

Kérdéző sajnos egyre nehezebb boldogságra lellni, inkább nem is irok semmit, a mai hölgy generációról...

febr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"6os ez butaság. Nekem is van önbizalmam és mint embert imádnak a kolléganők. De ettől még senkitől nem fogok csókot és öllelést kapni...46f"


Nem is ezt írtam fiam, hanem azt hogy ha kellő önszeretettel rendelkezel akkor semmi ilyenre nem vágysz. Azok várják mástól a boldogságot akik önmaguk képtelenek azok lenni ez ilyen egyszerű. Mivel én teljes harmóniában élek magammal így semmi szükséget nem érzem annak, hogy 1-2 nő ölelgessen (persze akad jelentkező bőven), mivel önmegvalósultam ;)

febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Barnabas333 ***** válasza:
8as irigyellek, én is szeretnék aszexuálussá válni, csak sajnos a bilógiai ösztönöm miatt imádom a nőket.
márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8. Ha nem vágy mástól szeretet az nem normális! Az ember társas lény természetes alap tulajdonság, hogy vágyik a szeretetre másoktól!

Mások szeretetét nem lehet önszeretettel potólni, mert teljesen más érzés ha mások szeretnek meg az, hogy csak te szereted magad.

Ha nem érzel semmilyen vágyat kapcsolatra akkor aszex vagy...

márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!