Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ez életem legnagyobb...

Ha ez életem legnagyobb problémája, már kérdést se írhatok ki megjegyzések nélkül?

Figyelt kérdés
Az az értésem van, mintha mostanában nem lehetne bármi kérdést kiírni anélkül, hogy valaki jönne a "ez életed legnagyobb problémája?" "micsoda hisztis személy vagy" "ennyi gond van az életedben?" és társaikkal. Lehet valakinek tényleg ez a legnagyobb problémája jelenleg és csak véleményeket kér, kis segítséget, erre ilyeneket kap. Miért baj ha bármi apróságot amit gondnak tartunk és segítséget kérnénk, tanácsot máris jönnek ezek és felnagyzolják a dolgot. Nyilván nem ez a legnagyobb probléma az életben de sokszor jól esik megértő vagy segítő válaszok nem pedig lenézőek. De nem csak ez mintha egyre rosszindulatúbb, nyers stílusban szoktak reagálni egyesek bármi legyen is a kérdés. Miért van ez? Láttam olyat is, hogy pár komment reagált valamire és leírták hogy az ő sulijukban, hogy volt erre valaki "kit érdekel 12-13 mit gondol, te kérdeztél? Nyilván utána érthetőbb volt a szitu de miért kell ilyen durván reagáláni véleményre ami a kérdéshez kapcsolódik? Jó mindig is voltak ilyen emberek de mostanában mintha túl sok lenne. Ti tapasztaltatok e ilyesmit?

márc. 6. 15:36
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
az az értésem van**
márc. 6. 15:38
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

ez egy forum , szabad szólás van...


Vannak itt is normális emberek és kevésbé normálisak.


Ha valakinek a válasza nem tetszik azt figyelmen kívül kell hagyni. Nem szabad leragadni.

márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert frusztráltak az emberek. A Covid is betett sokaknak, ott van a gyűlöletvezérelt politika, munkanélküliség, éhbérért gürizel naphosszat. Már ha egyáltalán taláksz munkát, mert 99%-ban elhajtanak!! Csodálkozunk?
márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Azért ez elég tág dolog, mert nem mindig a válaszolók a rosszak, gonoszak, hanem van, hogy a kérdező az életképtelen és az bizony tudja szúrni az ember szemét.
márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Erre témakörre az a legnagyobb igazság vonatkozik, hogy aki rendben van magával, az nem bánt másokat. Csak az bánt, csak az rombol, aki saját magával nics rendben és kompenzál, projektál. Aki kibillent a saját lelki harmóniájából, általában az szokott arrogáns, frusztrált, ellenséges, bántó, romboló stílusban fogalmazni.


A stílus maga az ember.


Aki rendben van, az tud úgy fogalmazni, hogy ne legyen sértő, még akkor sem, ha nem ért egyet a másikkal. A frusztráltakkal és az ellenségképkomplexusosokkal nem kell és nem is szabad foglalkozni.

márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

ennél a kérdésnél is már vitatkoznak az emberek és érződik a rosszindulat...

márc. 6. 16:12
 7/22 anonim ***** válasza:

#6:

De ezt miért veszed magadra? Ez a probléma, hogy ilyen dolgokon kattogsz. Az embereket nem fogod tudni megváltoztatni.

márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-hol írtam hogy magamra veszem? na ez is az egyik hogy azt hiszik hogy magamra veszek mindent pedig nem, csupán megszemléltem ezt és véleményekre vagyok kíváncsi...vagy már azt sem lehet?
márc. 6. 16:22
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez az oldal ilyen, szokj hozzá. Nem mindig alaptalanul van "támadás", mert pl tegnap volt ugye a globális Meta leállás. Ezer kérdés volt az oldalon, ugyanerről. Amikor az ember pár órát sem bír ki nélküle, ott már tényleg gondok vannak és tulajdonképpen nagyon szomorú, hogy ennyire netfüggő valaki.

A másik amit tudnod kell erről az oldalról, hogy rengeteg a kamu kérdés, a troll és a többfiókos felhasználó. Érdemes megnézni az 500-as toplistát. Láttam én már olyat is, hogy egy kérdés alatt vitázott 2 felhasználó, aztán elfejtett fiókot cserélni és lebukott, hogy saját magával vitázott, oldalakon át. Gondolom ennek az a célja, hogy az egyik fiókot kimaxolhassa. Az egyikkel eljátsza a hülyét, a másik fiókot meg felpontoztatja a többi felhasználóval, sorozatosan.

márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom az ásítós kérdésed ihlette ezt a kérdést. Valljuk be, tényleg érthetetlen, hogy édesanyád ásítása annyira zavar téged, hogy tiszta ideg leszel tőle.
márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!