Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 éves korban ez ennyire...

29 éves korban ez ennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, de sosem volt. Kamaszkor 0 eseményekkel, és nagyon szegényesen éltünk. Csak 25 évesen szexeltem először, illetve java részt 40+ korosztállyal, csak két fiatal lánnyal szexeltem életembe. Egyetlen egy komolynak mondható kapcsolatom volt még 27 évesen, de vele is csak 9 hónapot voltam. Jelenleg egyedül élek egy albérletben, alacsony bérből tartom fenn magamat.

márc. 6. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mennyire*
márc. 6. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
27 vagyok és nekem életem sincs. Üdv a klubban! 🤗🍺🍺
márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Miket próbáltál tenni, hogy változzon ez az egész?
márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanez, de nekem még kapcsolatom sem volt, prostikhoz járok. Meg 16 évesen sikerült megdugni egy ronda lányt. 30/F
márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez nem gyakori.
márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor a legtöbb 29 az milyen?
márc. 6. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gyakori, akkor boldogabb leszel?


Egyébként én is hasonló, csak még kapcsolatom sem volt, jóformán szex sem, és anyáméktól sem költöztem el. A társas életemről annyit, hogy itt osztom az észt.


30f

márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!