Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Formális eseményen furcsa...

Formális eseményen furcsa különös megjelenés?

Figyelt kérdés

Voltatok már olyan formális eseményen (pl üzleti megbeszélés), ahol valaki a kinézete miatt nagyon, már már röhejesen kitűnt a tömegből? Kinézete alapján, haja, szakálla, valami ékszer stb?


Láttam ma egy videót egy testépítőről aki mellette cégvezető is (nem sporttal kapcsolatos üzlet), vicces volt belegondolni, hogy ez a “kolosszus” milyen lehet öltönyben.



márc. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Esküvőn, a menyasszony apja piros farmerban volt meg valami zöld-sárga kockás flanelingben. Tudtuk előtte is, hogy kicsit zizi az apja, meg a menyasszony is parázott, mit fog csinálni, így az, hogy így öltözött fel, a legkisebb gondja volt. Végül nem csinált semmit, de azért eléggé kitűnt a tömegből.


Egy keresztelőn meg az egyik rokon egy tacskóval jött be a templomba, a pap teljesen lehidalt, de maradhattak bent. Én nagyon kutyás vagyok, de szerintem ez nagyon erős, hogy keresztelőre viszed a kutyád :D

márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
pride felvonulás jó példa?
márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A Pride nem formális, te... :D


Hál' Istennek még nem volt szerencsém ilyen ripacs, különcködő vagy hibbant emberhez.

márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1)-es fhu erről nekem is van storym, megjelnt a leendő keresztapuka izomtrikóban és napszemüvegben, elégge pumped gabó stílusban😅
márc. 7. 08:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!