Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 18-60 évesek hány százaléka...

A 18-60 évesek hány százaléka mehet úgy be a wc-re kakilni, hogy nem visz be tablettát, mobilt, újságot?

Figyelt kérdés
Neked van ilyen ismerősöd?
márc. 7. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
a mi családunk szarni jár a wc-re nem rezet baszni
márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A székrekedéssel küzdők, agy egyéb okból nehezen kakilókkal fordul ez elő és rá is lehet szokni. Nagyon egészégtelen és higiéniátlan elfoglaltság, érdemesebb rendezni a problémát és akkor néhány perces művelet csupán az ürítés.
márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a mobillal szoktam kitörölni a seggemet is wc után. Most is tiszta szaros az egész képernyő.
márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkoromban az a szürke tetris volt azzal mentem wc-re
márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, ha nem viheti be a telefont akkor a szaros wc kefével dekorálja ki a falat.
márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

#5:

Azt az enyém is megcsinálta, de csak 1x, mert aztán olyan nyaklevest főztem neki, hogy Miki egér fülei lettek. Azóta leszokott róla. 😀

márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:D
márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig viszem a telefont. Szeretek hosszan trónolni.


Nem értem mi ebben a higiéniai probléma, hiszen bemegyek, leülök, nyomom a telefont, majd ha végeztem elrakom, törlök, keze mosok és előveszem a telefont.


Régen nekünk volt egy csomó újság, konkrétan egész újságtartó a WC-ben.

márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírt korba tartozó emberek 40%-a körül lehet az, aki nem visz be semmit, és elsősorban az alsó határ közelében lévőkre jellemző ez.
márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor mindig az a traumatikus kép ugrik be, hogy gyerekként megyek át nagyszüleimhez, nagyapám meg ott ül a pottyantós budin nyitott ajtóval és olvassa az újságot ami egyben WC-papírként is funkcionált a művelet végén :D
márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!