Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elrabolhattak,megerőszakolhatt...

Elrabolhattak,megerőszakolhattak volna?voltál olyan helyzetben?

Figyelt kérdés
ha nem is történt meg veled,de mikor olyan történetet hallasz,gondoltál rá,hogy kerültél kockázatos helyzetekbe? nô vagyok,8 éves koromtól már egyedül is jártam suliba( mások is),csak egy 16 éves cigo lány ültetett földre az utcán,és rígatott minket kb 1 óràn át barátnőmmel,egy biciklis idős asszony ránknézett,hogy sírunk,de nem csinált semmit.félénk és buta szófogadó voltam,ha valaki nyissa a kocsiajtót,hogy a szüleim korházban vannak szálljak be,simán beszállok. 16 évesen(apám meghalt,)mostohaapám kikezdett velem,és ha belemegyek simán szeretkezett volna velem.korombelivel csalta meg anyát. 18 évesen barátnőmmel beszáltunk egy fehér furgonba!!!! egy idegenhez. először találkoztak,de 1 éve leveleztek bizalmasan. gondoltuk egy elrabló nem fektetne bele ennyi időt.mi házunkba mentünk,zenész volt,azóta is együtt vannak. 22-24 ęvesen egyedül laktam,ismerkedtem neten,és pestre is felutaztam randizni,hozzájuk mentem ,kocsiba is beszálltam,ez sokszor megtörtént. egyszer egy taxis nyitotta ajtót vigyorogva,szálljak be ingyen elvisz,elrohantam. masszőrképzést végeztem,otthonról vállaltam,bárkit beengettem,külföldre hívtak dolgozni,ketten is vagy hozzájuk vállalkozásba.veletek voltak kockázatos helyzetek?
márc. 8. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
bárcsak
márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Igen rengeteg.
márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Jó kalandos életed van.
márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te aztán nem unatkoztál...
márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most ez azt jelenti, hogy te a fél életedet rettegésben és paranoiában élted le?
márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: dehogyis, azt jelenti hogy szeret idegenek autójába beszállni.
márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem csak egy furcsa szituáció, így bele gondolva 2 is.

De voltak olyan lány osztálytársaim akiknek nem sokon múlt a dolog.


F

márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szorongokent folyton ezen agyalok
márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem .pont hogy naiv voltam és felelőtlen,kicsit elhanyagolt.és utólag gondoltam,hogy a saját lányomért aggõdnék. ha fél életem szorongás lett volna,pont nem tettem volna ilyeneket.,szóval ezt nem gondoltátok át..
márc. 8. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem, pedig régi fantáziám, hogy megerőszakolnak.
márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!