Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem éltem az életet, nem...

Nem éltem az életet, nem jártam el szórakozni, nem szereztem barátokat sem. Mi lesz ennek a következménye?30/F

Figyelt kérdés

márc. 8. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még előtted az élet.
márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
40 körül akarod majd bepotolni.
márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk jövőbelátók, hogy ezt megmondjuk. Egy biztos, hogy nem vagyunk egyformák, és van akinek erre egyszerűen nincs igénye. Millió máa dolog van a világon amit lehet csinálni a bulizáson kívül.
márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A te életedért egyedül csak te vagy a felelős. Olyan életet élsz, amilyet csinálsz magadnak.
márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát én szomorú lennék, egy elvesztegetett élet. De lehet te igy akartad.
márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi. Elmehet így melletted az élet. Sokaknak elmegy.
márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Hülyeségeket fogsz kérdezni.
márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mikor ilyet kérdeznek tőlem hogy nem sajnálom mennyi dologról le maradtam,annyit mondok majd a következő életembe bepótolom.
márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Átérzem. Ugyan csak huszonéves vagyok, de egyetemen most jövök rá másokat, nagyobb közösségeket látva hogy mennyire nincs életem...

Sokáig éreztem hogy mindennel elkéstem, nem lehet bepótolni a zabolázatlan, szabad kamaszkort, a szociális készségeket amiket a diákmunkából összekuporgatott balatoni nyaraláson/ fesztiválokon/ koncerteken szerezhettem volna, a jó "első" élményeket, az igazi, boldog fiatalságot.

Ami már részben igaz. Nem tudod visszatekerni az időt, de arra ami jön, még van ráhatásod.

Én úgy kezdek kijönni ebből, hogy bő fél éve dolgozom pszichológussal, és kezdek rájönni hogy nehezen ugyan, de fel tudom magam építeni, talán még tudok normális, boldog életet élni, barátokat szerezni, azzá válni akivé a belső gátjaim, traumáim miatt évekig nem tudtam.

Ezt csak így lehet, pszichológus, önismeret, sok-sok kellemetlen, kényelmetlen munka, anyagi és időráfordítás.

Ha ezt nem teszed meg, sajnos van egy bátyám aki ennek ékes példája, hogy mik a következmények. Dolgozik ugyan, egy szeretnivaló, csodálatos ember, de munka után hazajön és játszik, edzeni-hobbifocizni szokott, de ott sem igazán találja a társaságát. Barátnője nem volt még, pedig 35 éves. Rohan az idő, és minél többet hagy ki, annál nehezebb és kilátástalanabb hogy bepótolja. Ne ess a hibájába. Most hogy tudod hogy ez baj, ragadd torkon és vállalj felelősséget az életedért, tegyél munkát a javulásba, ne söpörd le hogy "elvagyok én már így", meg "ezen már nem lehet segíteni".

márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kezdd el most, ha arra vágysz. Fiatal vagy még mindig, manapság 50-60 évesek is járnak szórakozni, te meg csak feleannyi vagy. Ne temesd magad 30 évesen, még minden előtted van.
márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!