Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tetszik a vezetéknevem....

Nem tetszik a vezetéknevem. Mit tegyek?????

Figyelt kérdés

márc. 10. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem oly mindegy hogy kinek mi a vezetékneve. De majd kinövöd ezt a dolgot.
márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem mindegy. Az legtöbb embernek annyira csúnya, rossz hangzású neve van, nem is értem, hogy lehet ilyen ócska nevekkel élni. Miközben pár forintért meg lehetne változtatni normális névre. De a többség igénytelen, mint az első. Vagy csak semmibe sem nézi magát. Mondjuk lehet, hogy igazuk is van.
márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
#2 Te hülye vagy, vagy beszedtél valamit? Kérdező, ha nem tetszik, változtasd hát meg, kíváncsi lennék viszont a családtagjaid reakcióira. Viszont ez nem lényeges, legalábbis szerintem. Mindegy, hogy mi a vezetéknevem, ez számomra az életben nem befolyásoló tényező. Tetszik, nem tetszik, ez van, lényegtelen.
márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De viszont olyat se akarok viselni amelyiknek közé sincs az életemhez.
márc. 10. 22:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Amúgy a "Szeverényi" -ről lenne szó.



Amúgy tetszegetne, de Magyar Vezetéknév, nem?????

márc. 10. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz ún. nagybetűs Magyar Vezetéknév alatt? Minden vezetéknév magyar. Ugyanúgy például a Széchenyi, mint mondjuk a Kolompár.
márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én utálom az enyém,de már nem érdekel.
márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, rendben.

Nem akarsz olyat ami nem kötődik az életedhez, oké.


Ha van családod, akkor kérdezősködj kicsit, hogy a nagyszülőknek, dédszülőknek mi volt a vezetékneve.

Ha találsz valami neked tetszőt, akkor megváltoztatod arra.

márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Igazad van!! Köszönöm!!
márc. 11. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
változtasd meg lil nigga
márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!