Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak be egy bunkó...

Hogyan szóljak be egy bunkó srácnak aki bejön de még köszönni se tud?

Figyelt kérdés

Én jelöltem be, én kerestem a társaságát, és valamelyik hétvégén elhivott meginni valamit, de nem lett semmi miatta a taliból. (Régi haver amúgy)

Múltkor egy buszon utaztunk, de vagy Nagyon nem ismert meg vagy annyira bunkó, hogy még köszönésre se méltatott.

De attól az ismerősei közt még megtart.

Valahogy be akarok szólni neki, valami frappáns flegma szöveget mondjatok, mert ki nem állhatom, ha hülyítenek.



márc. 11. 23:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
képeld fel
márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, bunkó, de azért bejön. Ha udvarias, kedves lenne, gondolom szóra sem méltatnád.
márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezt jól látod.
márc. 11. 23:06
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
jó nagy kecifej lehet az ilyen...
márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a fenébe. Bemész a nyóckerbe, és találsz 100 hasonló sukár csávót.
márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy bunkó, nem kell lesüllyedni az ő szintjére.. A saját szegénységi bizonyítványa volt. Egy jó nagy csicska gyerek lehet, hogy köszönni se tud.. Amúgy nem hiszem, hogy hülyíteni akart volna..
márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Ne vedd magadra.. Szerintem saját magával van baja leginkább, nem veled..
márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem szándékosan rosszfej, bunkó.. Hanem inkább ilyen extra gátlásos balfasz lehet... Aki nem tudja menedzselni normálisan sem önmagát, sem az emberi kapcsolatait/barátságait.. Lelki sérült.
márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Markolj rá a zacsijára
márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
9# 😂😂😂😂😂
márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!