Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bolti eladóként mennyit lehet...

Bolti eladóként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
márc. 15. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Változó,de biztos nem túl sokat.
márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Milyen bolt?
márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármilyen bolt érdekel pl. élelmiszerbolt, ruhabolt, drogéria stb.
márc. 15. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Biztos függ a ledolgozott óráktól is. Nem hiszem, hogy nagy pénz van benne. De ha nincs jobb, akkor csinálni kell, mert pénzből élünk. Illetve, van, aki szereti, annak megéri, mert jókedvvel megy reggelente.
márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én luxusüzletben voltam eladó. Kb. 6 ember munkája egy fizuért, sok hülye, értetlen ember, amiről valójában szólt volna, lehetetlen volt alkalmazni. Mert pakolj, takaríts, nem jól pakolsz, nem jól takarítasz, figyeld a sorokat, mert sok a tolvaj, biztonsági őr legyél, raktárban cipekedj, kasszáz, mosolyogj, ne úgy állj, ahogy állsz, ne beszélgessetek egymással, áh, nem sorolom tovább, mert az is felb@sz.

És a szakmai tudásról, amit ott hozni kellett, nem is szólva, szinte lexikonnak kellett lenni, 12 órás talpalás.

Szopás a kereskedelem, ezt most megmondom.

Részmunkaidőben nettó 300, teljesen nettó 500 alatt soha többet ebben az országban.

Kb. 190-et kerestem a felsoroltakért.

Persze kaptunk ezt-azt, de sajnos azzal nem tudok sorban állni a postán, hogy hoztam egy táskát, csere a csekkre?

márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maszek elcsalja , állandóan ott vagy és ugat . Multi brutto 350 ezertől 6 orában üldöz ,amit hirdet az a stex évek mulva főpénztaroskén kereshető . Náluk van legalább rendszer . Cba coop penny spar az alja .
márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fressnapf egy okádék, àllandóan cserelődik a bolti vezetés menedzser képviselet .Belterjes tulajdonosok . A melosok többsége átmenetileg van ott ezért csal bugázik . Kapzsi soher tetvek, megtörtent hogy a cég 2 év után elhordás után külföldről használt melósruhákat hozott ...
márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!