Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csütörtökön lesz esedékes a...

Csütörtökön lesz esedékes a személyigazolványom cseréje. Ilyenkor a fényképen lehet mosolyogni,vagy teljesen komoly arcot kell vágni, mondjuk fogvillantós mosoly nélkül?

Figyelt kérdés
márc. 19. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet mosolyogni.

Az a lényege, hogy egy azonosításnál felismerhető legyél. Nem vigyorogsz 0-24.

márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Szerintem mosolyoghatsz. Nekem még egyszer sem szóltak
márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

1# Mert azonosításnál nem mosolyoghat rá az illetőre? Vagy te egy mosolygó meg nem mosolygó képen két külön személyt látsz? :D


Láttam már mosolygó képeket, lehet a fogvillantós vigyorgást mellőzni kell, de nem kell mogorva fapofát vágni.

márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem azt mondták, amikor lefényképeztek, hogy ne mosolyogjak..Nekem szóltak miatta.
márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki ilyen debil módra vigyorog állandóan, azt csukott szájjal meg sem lehet ismerni.
márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vigyorgok debil módra. A mosolygás meg nem egyenlő nálam a fogvillantással. Csukott szájjal mosolygtam és úgy kértek meg rá, hogy ne tegyem.Nem véletlenül néz ki a legtöbb ember úgy az igazolványán, mint egy sittes. Legalábbis akiét láttam. Egyik sem mosolygott rajta, pedig nem fapofák.
márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, hogy mosolyogni nem szabad, de nekem mindig szóltak, hogy emeljem a fejem feljebb, meg még feljebb, amíg ilyen full természetellenes szögben nem néztem ki úgy az összesen, mint Jabba :D Hogy azonosíthatóbb lennék, azt kétlem, nem járok leszegett fejjel, 18 éves koromig balettoztam és ott belémveerték, hogy az államnak párhuzamosan kell állnia a padlóval, szóval a legtöbb emberhez képest "fenn hordom az orrom". Valamiért a rendőr, határőr sosem kért arra, hogy emeljem olyan magasra a fejem, hogy belelássanak az orrlyukamba.
márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!