Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Románia, Horvátország, Lengyel...

Románia, Horvátország, Lengyelország. A 3 közül hol lehet a legjobban élni és melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés
márc. 19. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom országban laktam évekig és legjobb Romániában (Iași városában) volt élni, mind közbiztonság, mind munkalehetőségek tekintetében. Horvátország annyira nem jött be, nem szeretem a mediterrán éghajlatot és délszláv ételeket.
márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miből? Melyik részén?
márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Horvátország a legjobb, eléggé fejlett. Lengyelo. kb., mint Mo., de egy fokkal jobb. Románia...? Hagyjuk.
márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

horvath. igaz sok kulonbseg nincs sajna de la orban viktor kozott meg az ottani diktatura szeru eszme kozott, de ez a budos rohadt meleg ami itt van nyaron peldaul meg az ilyenek az sz*r. Emellett annyira nem utaljak a magyarokat mint barmilyen mas nep (jogosan, minek valasztjuk meg ezt a putyin clone-t).


Eszakra ott a balti tenger, oda koltoznek. Onnan mehetnek turistalkodni akar svedorszagba, finnorszagba mondjuk az mar messzebb, litv. eszt. lett. orszagokba, amik szinten szep helyek csak mindenki leszarja. Na meg a turizmusrol nem is beszelve. Auschwiztol kezdve rengeteg tortenelmi dolgok, sok resze sajnos, ahol az elobbit emlitettem en meg nem voltam ott, csak riportokat lattam. Amikor a tuberkolozis meg laz meg fosas miatt a masikra esik a fos peldaul a "barracks" ban a fentrol jovo folyekony belsar a lentiekre na az... na mindegy... ilyen helyzetek voltak.


De ezert elnek ott, mert jo ido van, es alapbol kedvelem az eszaki idojarast. Nyaron max 27 fok, 25. Esetleg veletlen 3 napig 29 es kesz.

márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs lengyelt akartam irni.
márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!