Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire posztoltok képeket...

Mennyire posztoltok képeket facebookra,instára?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran raktok ki storyt vagy posztot magatokról vagy a családról?

márc. 20. 22:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Csak néha szoktam a profilképet változtatni, semmi egyebet nem teszek fel, nem követek senkit.
márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem rakok ki semmit. Facebookon és YouTubeon kívül más közösségi médiát nem is használok, úgyhogy nem is nagyon lenne hova posztolgatni. Akik számítanak, azokkal úgyis napi szinten beszélek, nem érzem szükségét hogy ország-világ lássa hogy épp hol nyaralok vagy hol vacsorázunk párommal. Sose értettem azokat akik szeretik mutogatni a rongyrázást, mert csak célponttá válsz általa.
márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Soha semmit nem teszek fel.
márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Soha.
márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Storyt soha, fbon az utolsó kép 2019es, évente 1et tettem ki max, instagramon 2022es az utolsó
márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Én rendszeresen posztolok. Van egy kis blogszerű oldalam is és főleg azzal kapcsolatban.
márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Csak a profilképem van fb-n, időnként frissítem.
márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkan. evek is eltelnek
márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Instám nincs, facebookom jelenleg a 3. profilképemet fogyasztom. 22 éves vagyok. Nem osztok meg semmit. A diplomaosztómat kitettem napomba, de ezzel tényleg elmondtam mindent az összes eddigi posztomról.
márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!