Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen, hogy 39 éves férfikén...

Szégyen, hogy 39 éves férfiként nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi kollégámnak van. Egynek nincs, de ő fiatalabb nálam jóval.

márc. 26. 19:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%
Viva la "Nem vállalunk gyereket trend"!
márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne szégyen... sokan azt hiszik, ez az élet csúcsa...akiknek nincs életük és ezen kívül semmit nem bírtak produkálni.
márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Érdekes, eddig nem érdekelt különösebben a téma, csak most gondoltam bele, hogy ugyan szokott lenni nőm, most per pillanat szingli vagyok, de igazán komolyan nem vetődött fel bennem ez a téma.
márc. 26. 20:14
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs ez törvénybe iktatva, hogy mit lehet/nem lehet e téren, tehát nem szégyen.
márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
addig jó mig nincs
márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szégyen? Beteljesületlen megfelelési kényszer?

Mi értelme? ELőrébb visz bármiben is?


52 éves vagyok (F) és nekem sincs. Neked még lehet, nekem már kevésbé, de pont telis telibe leszarom, hogy mások mit szólnak hozzá. Az én életem, az enyém.

márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ennyi. Én is így vagyok vele. Szerencsére anyám is leszokott mostanra arról, hogy az unoka után érdeklődjön.
márc. 26. 20:21
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Sok férfi nem is az apaság megélése miatt vállal gyereket, csak a státusz miatt. Bizonyítja a többi hímnek, hogy ő tud.
márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az szokott ilyennel takarózni, aki mást nem tud felmutatni. Részemről nem szégyen.
márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
#11 Hány embernek ajánlottad fel önként és dalolva, hogy szorult helyzetében támogatod anyagilag? Mert mondjuk egyedül maradt egy baleset miatt? Vagy mert egyedül álló anya, mert apuka úgy gondolta, hogy neki nem kell a gyerek? Vagy apukát, mert anyukának eszébe jutott, hogy ő még nem is élte ki magát, és fiatal ahhoz, hogy a gyerekével törődjön, amikor lehetne bulizni a kortársaival?
márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!