Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20on éves, dolgozó fiatalok!...

20on éves, dolgozó fiatalok! Mennyi időtök jut magatokra meló mellett hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Rengeteg bevásárlóközpont, utcák délután 5 körül tele vannak. Iszogatnak, társaság, edzés.


Nekem semmire nem jut időm. :(


márc. 29. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert mire megy el az időd? 30-as vagyok, de család nélkül, nekem jut mindenre, amire akarom.
márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Én 6-kor kelek.

8-ra beérek munkahelyemre,

16:00-kor végzek

majdnem 17:30 mire hazaérek és leülök.


Utána edzeni szoktam még elmenni, 1 héten általában 2x.


És ennyi, de sokszor nincs is kedvem semmihez mert fáradt vagyok.


Hétvége van amikor van idő és energiám mindenre.

márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem huszonévesen szinten aluli munkáim voltak csak a szülői rogdosás miatt hogy dolgozzak. Es hát ahova felvettek hirtelen.

Gyárak, 12 órázások, hajnali kelések, igazábol azt se tudtam mi az élet így érettségi után, meg hogy ez most akkor jó? Elvégre dolgozom, akkor biztos ezt így kell. Irtózat egy naiv "gyerek" voltam még. Az iskolákban nőttem fel semmit nem tudtam a világról se.


Magamra ugy nem is kellett idő, mert a kollektívába akkor be se passzoltam volna, sminkelve belőtt hajjal műkörmökkel szedett szemöldökkel jó cuccokkal szexi szerkókkal, tanácsosabbnak láttam ha inkább vegyülök és kinyúlt mackókban járok no smink, enyhén paraszt stílusú beszéd.


Komolyan úgy éreztem végre szinesznő lehetek tényleg.(gyerekkori álom), és be is vette mindenki hogy egy egyszerü vagyok én is mint ők. Kényszer is volt mert azért voltak olyan arcok is, akik munka után is bárkit megvernek ha akarnak. Jobb barákozni. Hát bevettek a klánba.

Első sikerélményem..



De amugy 8.ban még mindenkit kérdezett a tanár ki minek érzi magát mi akar lenni. Akkor én azt válaszlltam én kaméleonnak érzem magam színésznő szeretnék lenni. Mert bármilyen arcot fel tudok venni, ami másoknak megfelel.


Erre csak azt mondta a színészethez hatalmas tehetség is kell es aztán méghatalmasabb protekció is. És amugy az se jó ha soha nem adhatom önmagam csak szerepeket.

Ezen elgondolkodtam mert ha önmagam adom, azzal nem mindenhova lehet beilleszkedni sem. Az embereknek/tarsaságoknak nem Rám van szüksége hanem azokra akikben önmagukat látják. Aki hozzájuk hasonló. Aki "sorstárs bajtárs" vagy ilyenek.


Aztán így szépen lassan épülgetett az életem. Később kulfold aztán nyelvvizsga aztán diploma aztán karrier(pénzügy) közben már streaptase előadó is voltam és másokat is tanítottam be csoportos koreográfiákra is.


Volt vagy 50 munkahelyem eddig szerintem.

De konyhai kisegítőtől is kezdve a pénzügyi vezetőig is.


Magamra max akkor volt időm, amikor nem volt épp barátom.

márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Hogy dolgozol, hogy nincs időd? Én 4-re otthon vagyok mindennap, de energiám nincs semmire, mindent mást hétvégén csinálok
márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért gyerekek ez nem normális dolog, hogy huszonévesen délután 4-5-kor már nincs energiátok semmire :D Nekem akkor kezdődik a nap. Menjetek el egy vérképet csináltatni vagy valami. Én 28 leszek nemsokára, heti 2 nap iroda 3 home office, 4-kor szoktam végezni, utána heti 2-3 edzés, kutyáimmal minden nap összesen másfél óra séta, labdázás, heti 1 úszás-szauna, barátokkal megyek ide-oda valami programot csinálni vagy randizok/pasizok attól függ épp van-e, esténként telefont nyomkodok, sorozatot nézek, 11 körül alszok. Bőven van időm és energiám mindenre.
márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ja meg emellett takarítok is minden nap. Porszívózás, mosogatás, elpakolás, hétvégén mosás, fürdőtakarítás stb.
márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Ja hát akinek ez az élete hogy edzés kutya háztartás telefon. Másoknak nem ez jelentené az életet munka után. Ezekért én haza se mennék.
márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
#7 a többi komment alapján neked inkább a “döglök otthon, mert nincs erőm semmihez” jelenti az életet munka után? Élvezetes lehet.
márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
A sok szex, ami a munkám is egyben nem túl sok mindenre, csak szexre a barátommal. 21L
márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vérképem rendben, évek óta így vagyok. Csak már nagyon unom. Hazaesek 8-4 ig meló. Otthon főzés, borotválkozás, hajmosás, stb. Semmire nincs időm, 8 kor hulla fáradtan esek be az ágyba.
márc. 30. 05:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!