Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legfélelmetesebb ami...

Mi a legfélelmetesebb ami történt veled?

Figyelt kérdés
márc. 31. 22:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Egy horda cigány megpróbált erőszakoskodni velem. Szexuális erőszakra kell gondolni.
márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Követett egy furgon,amelyikből egy idő után egy lóbáló farkú alak bukkant fel. Harmadikos vagy negyedikes lehettem.
márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Engem is egyszer követett egy perverz éjjel ahogy mentem haza,közben pedig markolgatta a farkát.
márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
Velem is volt, hogy követett valaki. Jól összegyűltünk itt a kérdés alatt azok akiket már követtek. :D
márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
71%

Kórházban történt, hogy a mellettem lévő ágy olyan formát vett fel, mintha egy láthatatlan ember lefeküdt volna rá.


Először a közepénél lentebb ment, majd mintha felrakta volna a lábát az ágy végén is, utána meg a párna besüppedt. Persze ehhez a jó ágyrecsegős hang is volt.


Olyan félelem lett úrrá rajtam, hogy kb. 3-4 másodpercig nem bírtam megmozdulni, utána meg kifutottam onnan. Beszéltem erről egy emberrel ott és azt mondta ő is látott olyat, nem hiszem, hogy kamuzott mert rajta is látszott a félelem.

márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Darius- ***** válasza:
71%
Amikor meghalt a párom a kocsiban, amiben ültünk. Azóta három évig nem vezettem, de nem azért, mert elvették a jogosítványt -egy részeg okozta a balesetet. Aztán a temetőben látott ember alakú fény is eléggé ijesztő volt.
márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%
Ezt követem
márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

Amikor egyik kezem se volt jó. Ujjaktól a lapockáig kakukk 2 évig. Még terápia és egyéb kezelés folyamatban van.


Az agyrázkódás, amikor egy ideig vak voltam és beszélni se tudtam. Hiába volt kezemben a telefon, hogy segítséget hívjak... Egy ép mondatot se tudtam mondani csak 2 szót sikerült nehezen kinyögnöm.


Mindeközben tudatom teljesen helyén volt és mondtam magamnak: maradj ébren, különben itt maradsz. Igyekeztem közben az eszméletemet nem elveszíteni.

márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekkoromban valaki járt a szobámban éjjel. A fal felé fordulva feküdtem, nem mertem megfordulni. Hallottam, hogy a játékkosaramban matat, dobálja szét egyesével a játékaimat, mintha keresne valamit vagy nem tudom. Amikor kivett egy-egy dolgot, pillanatra megállt a kezében majd eldobta. Megbénultan feküdtem ébren, reggelig. Az ajtó nem nyílt, nem záródott, magától maradt abba a zaj. Anyám reggel meglátta a kupit a szobámban, én pedig sírva meséltem el az esetet. A mai napig nem tudtam, mi/ki a fene volt az. Azóta rettegek a sötétben egyedül felnőttként is.
márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
Tesiórán lábtörés. Míg kiért a mentő, sokkot kaptam, h nem olyam szögben áll a lábam, mint kéne. Konkrétan a nevemet se tudtam megmondani a mentősöknek.
márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!