Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent most a minöségi...

Mit jelent most a minöségi életet él nevü kifejezés?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Sok gyümölcsöt és zöldséget eszik, nem hulladék szalámikat fogyaszt, jobb minőségű kenyeret vesz, szórakozni megy (ez kinek mi, lehet utazás, mozi, buli, wellness..stb.), foglalkozik magával..stb.
ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt egészségesen táplálkozik, van ideje valamit sportolni és valami hobbit csinálni, rendszeresen társaságba járni és évi 2-3x nyaralni/hosszabb időre kimozdulni. A munkája miatt nem kell stresszelnie, nem teszi tönkre fizikailag, mentálisan és van annyi bevétele, hogy ne kelljen az árakkal foglalkozni.
ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Oda figyel magára, ilyet csak olyan tud elérni aki természetben él és a természettel él.
ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három,amit leírtak, annyival kiegészítve,hogy olyan emberekkel tart kapcsolatot,akik lelkileg,érzelmileg és anyagilag sem húzzák le és hozzá illő,emberséges viselkedésűek.

Talán az utóbbit legnehezebb megvalósítani,mert sokan a magánytól való félelmükben olyanokat engednek az életükbe,akit egyáltalán nem kellene.

ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek más. Van akinek már ha nem a legolcsóbb kenyeret, de ugyanúgy szénhidrátot töm a fejébe már az, van akinek ide tartozik az ömegvalósítás is. Mashlow piramisban érdemes gondolkozni (vájtszemmel annak kritikájában is)
ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Napóleonnak egy időben több mint 20 szeretője volt. Az élet császára (is) volt. Annyi nehézség volt benne, hogy mikropénisze volt
ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy egyensúly van az életében, mindenhol, minden téren a lehető legjobban helytáll. Van egy remek, stabil és megbízható állása és párkapcsolata, igazi barátok veszik körbe, akik nem érdekből vannak jelen az életében. Vannak hobbijai, kellően sportol, egészségesen és választékosan táplálkozik.

Programok, kirándulások is rendszeresen vannak, nyaralás is.

Harmonikus az élete, vannak benne kihívások, esély a fejlődésre, mégsem a stresszről és a lehetetlen elvárásokról szól.

ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi élet szerintem az amikor kihozod a lehető legtöbbet az életedből ahelyett hogy csak úszol az árral és tengődsz.
ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van értelme a napjának. Mikor lefekszik aludni eltidja azt mondani hogy ennek a napnak volt értelme ezért megérte felkelni!:)


Nekem csak ez. Es nem az alma meg stb amiket írnak.

ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt jelenti, hogy egészségesen, változatosan táplálkozik, sportol, vannak hobbijai (utazás, motorozás, lovaglás, akármi, amit élvez és feltölti), vannak minőségi emberi kapcsolatai, barátok, rokonok, mentális egészsége rendben van.
ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!