Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom ezt már...

Mit tegyek? Nem bírom ezt már így tovább.

Figyelt kérdés
Novemberben szakított velem az exem. Nagyon kivoltam, azóta pszichiaterhez meg pszichológushoz járok (nem igazán használnak). A napokban megtudtam, hogy ő már össze is jött az egyik csoporttársával. Ez most teljesen a padlóhoz vert. Eddig bíztam benne, hogy nem más áll a háttérben, de így már mindent értek sajnos amiket akkor mondott és tett. Azt, hogy "olyanra van szükségünk aki jobban illik hozzánk". Meg, hogy miért nem volt képes a szemembe se nézni szakítás után. Amióta ezt tudom nem ettem egy falatot se (kb 2-3 napja), szerintem beteget fogok jelenteni. Újra párkeresésbe kezdeni én nem vagyok képes. A munkahelyem nem alkalmas erre, mashova nem nagyon járok, barátaim nincsenek. Az online húspiac pedig biztos mégjobban kikészítene lelkileg, mert nem a szebbik fajtából vagyok sajnos. Kicsit már az emberektől is félek...ha valaki aki szeretett ezt tette velem, mit tudna tenni velem az akinek mondjuk csak nem vagyok szimpatikus? 26F
ápr. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem maradt más, mint bezárkózni a szobádba és várni az éhhalált.
ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Időre van szükséged. Nekem most egy éve történt, de már sokkal jobban vagyok. Érdekelnek is már a férfiak.
ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Járj továbbra is szorgalmas a pszichológushoz. Megspékelheted pszichodráma csoporttal is.
ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szörnyen megalázva érzem magam. Sosem gondoltam, hogy ez megtörténhet velem. Főleg nem úgy, hogy ő teszi ezt.
ápr. 1. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg nem úgy, hogy ő teszi ezt."

Hát egy vadidegen nehezen tudott volna megcsalni.

ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!