Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki több napra elutazik...

Ha valaki több napra elutazik külföldre akkor miert mondja hogy nem lesz elerhető?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor whattsappon latszik hogy elérhető online vagy messengeren, viberen. Nem akarok én senkit sem terhelni. Nem kell félreérteni. Szóval érdekel, hogyezt csak azert mondjak az emberek, mert nem akarjak, hogy zavarjak, vagy megszokásból, az idősebbek elfelejtik, hogy ma már mindegy hova utazunk mindenhol van internet, viszont az erre való hivatkozas megmaradt.
ápr. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem fog egész nap a gép előtt ülni, mint amikor dolgozik.
ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Majdnem) teljes netes kikapcsot akar az életében, lehet a rokonokkal/meghatározott barátokkal akar csak együtt lenni. Nem kötelezvény doolog a netes állandó online kapcsolat senkinek sem. Lehet az adott külföldi országban drágább a net, vagy épp hegyvidékies részen van, ahol változatos aa netkapcsolat.
ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az adott desztinációjára figyel az illető. Lehet, 1-1 képet elküldeni a rokonoknak/barátoknak, de azok privát jellegűek. Nem munkával kapcsolatos. Illetve ha nem vagytok közeli barátok, ez akkor is érvényben van.

Szerintem ez kb mindennapos hogy ha az ember ha elfoglalt, akkor csak bizonyos, hozzá közel álló embereknek ír vissza. Nekem is előfordult már.

ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, gondolom, hogy ne legyen belőle sértődés, ha x ideig nem jelentkezik, vagy, hogy éreztesse, a távol töltött idő alatt nem lesz valami sokat/szinte semennyit sem telefon, gép közelben, mert nem az lesz a prioritása.

Lehet amúgy megszokás is, vagy akár diszkrét jelzés is, hogy az idő alatt ne nagyon keressék őt.


(tudom, nem erről szólt a kérdés, és nem is a Kérdező ellen, de pont ilyenek miatt is kapcsoltam ki az elérhetőségi állapot láthatóságát. Nem is jelez valami megbízhatóan, és volt már, aki ügyet csinált abból, hogy az app szerint elérhető voltam, őt meg bántotta, hogy nem írtam vissza. Pedig net közelben sem voltam, és mindenhol ki voltam lépve.)

ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!