Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindenkit...

Miért van az hogy mindenkit jobbnak tartok magamnál?

Figyelt kérdés

Megnézem a Facebookon az ismerőseimet, és szinte mindegyiküknek sikeresebb az élete, mind valamiben jobb, mint én. Ha valakinek sokkal jobb munkája van, mint nekem, akkor irigylem a jó munkáját, és azt, hogy olyan megbecsült dolgozó, hogy bálokba is eljut. Nekem meg van egy csicska munkám, ami nincs úgy megbecsülve, mint egy diplomás munkája.

Vagy valaki aki teljes életet tud élni házasságban, gyerekkel, és nem otthon él a szüleivel. Mindig mindenkiben megtalálom a jobbat, mint amilyen én vagyok. Ha megyek valahova, pláne ahol ismernek lenéznek, ezért is jobb egy nagyobb pozícióban dolgozni, ott olyan azzal az emberrel nem történhet meg.


ápr. 8. 18:32
 1/5 robetko ***** válasza:
100%
Üdv a klubban✌️
ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem volt szeretet, empátia a családodban, környezetedben, nem erősítették az önbizalmad. Csak a lebaszást kaptad.
ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor engem is irigyelsz a családom meg a különélés miatt? Irigyeld akkor a következő 20 évig fizetendő törlesztőrészleteket is.
ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A face szemét tizede sem igaz. Komolyan ne vedd.
ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kioktatásból, vagy okoskodásból mondom, de pont ezért töröltem le a FB alkalmazást, Instagramra is csak ritkán nézek fel, ott meg még inkább megválogatom, kiket követek. Hiába tudom, hogy az oda felpakolt dolgok az élet legszebb részeinek kiragadott, boldog és előnyös pillanatai, mégis bennem is hasonló gondolatok tudnak megfogalmazódni, mint a kifejtésben leírtak. Pedig nincs rossz életem, de a neten látottak majdhogynem képesek lennének meggyőzni az ellenkezőről.
ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!