Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerüpni az...

Hogyan lehet elkerüpni az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Ma épp a pszichiáterhez készülve várakoztam a buszra, meg is jött.. amikor ültem fel a buszra néhány roma 17-18 körüli fiú szállt le, elmentek mellettem, az egyik a vállával meglökte a vállamat ahogy ment el mellettem, utána rácsapott a fenekemre. Nem öltözködök ribisen, cargo nadrág, normális póló, és egy pulcsi volt rajtam, ami takarta a fenekemet. Utálom magamra hívni az ilyenek figyelmét mert nem ez az első alkalom.. (mondjuk akkor lehet az én hibám volt, mert rövidnadrág alá harisnyát vettem fel) egész életemben ez ment.. az osztálytársaim.. vidéken a fiúk..

Hogyan lehet elkerülni az ilyen embereket? úgy látom az öltözködési stílus nem ér sokat.


ápr. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
SAjnos van egy réteg, aki szinte minden lánnyal ezt csinálja.:(
ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Simán visszapofázni minden ilyen alkalommal: "A tetted téged jellemez!".
ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezeket már nem lehet elkerülni, mindenütt ott vannak.
ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, tele van az ország ezekkel a magántulajdont bizonytalan határideig kölcsönvevő honfitársakkal. Lehetőség szerint próbáld meg ignorálni őket, a fentebb leírt eset miatt valamilyen önvédelmi fegyver sem ártana.
ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Büdös férgek.

Provokálják a Magyarokat, ahol csak tudják.


Neked kérdező csak a költözést tudnám ajánlani, olyan helyre, ahol nincsenek ilyen tetvek.


Engem fognak 1x megkéselni, mert látok egy ilyen esetet, fix, hogy nem fogom be a számat.

Még amikor kicsi voltam, akkor is a nővérem védtem mindentől.

ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
az írásodból olvasva te ezt élvezed
ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem bírod, ilyen a nevelésük!

Na,de hozzá tenném, hogy biztos nagyon csinos vagy!😉

ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, ahogy mondják van egy ilyen réteg.


És rajtuk nem lehet változtatni.


És az a baj, hogy ha mondjuk 2 vagy többen vannak, ha visszaszólsz bármit is, akkro visszafordulnak netán még elkezdenek pofázni neked és rádszállhatnak elkezdhetnek fogdosni, elvehetik a telefonod kötekedni fognak....


Szóval sajnos pláne ha nincs sok ember rajtuk kívül a közeledben jobb elsétálni.

ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2.

ezt miből szűrted le?

netán abból hogy miattuk öltözköd már szinte "fiúsan" hogy békén hagyjanak? :)

ápr. 10. 21:26
 10/10 A kérdező kommentje:

többi kommentelőnek köszön az értelmes válaszokat, tanácsokat.

5. minden tiszteletem hogy a nővéredet is megvédted, illetve hogy nem hagynád annyiban ha egy ilyen esettel találkoznál. Több ilyen ember kellene a világra mint te.

ápr. 10. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!