Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Későn kaptam észbe? 29/F

Későn kaptam észbe? 29/F

Figyelt kérdés
Gyereknek, illetve kamaszon nagyon zárkózott voltam, senkihez nem közeledtek, illetve magamhoz sem engedtem senkit, pedig középiskolában oda voltak értem a lányok. Aztán 25 évesen elvesztettem a szüzességemet, és sikerült 15 nővel ágyba bújnom. Karrierem nincs, nem is volt, van egy érettségim, illetve szakképesítésem, pedif mindig is jó fejem volt, de a szüleim nem akartak már eltartani érettségi után, azt a szakképesítést is alig akartam megcsinálni munka mellett. Bulizni azt, csak mostanában kezdtem el, de még szeretnék sokat bulizni, de úgy érzem levagyok maradva, mert szeretnék jó munkahelyet, illetve majd egyszer családot is

ápr. 9. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem értem az ilyen kérdéseket: hogyha azt mondjuk neked, "igen, későn", mit csinálsz? Mit veszítesz azzal, ha megpróbálod?
ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha szeretnél valamit, akkor célt kell kitűznöd (ami nem a buli), és azért kell dolgoznod, hogy megvalósuljon.

Lemaradásból is meg lehet csinálni, legfeljebb tovább tart.

ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Bulizz és élvezd az életet!
ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!