Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen nehezen ment...

Másnak is ilyen nehezen ment a jogsi? Külső tényezők miatt?

Figyelt kérdés

Elmentem vezetni, először egy idióta embert fogtam ki, leváltottam. Aztán a mostani normális legalább, de nagyon ritkán ad időpontot. (Nyár elején kezdtem vezetni és kevesebb mint 30 órával nem végeztem suli kezdésig). Aztán végeztem szeptember környékén, erre benyögi hogy el megy nyaralni ezért nem tudok vizsgázni. Jó kimaradt 2 hónap mert előttem mások vizsgáztak... Elmentem vizsgázni, megkaptam a 2. legrosszabb vizsgabiztos. Valami kis figyelmetlenségért megbuktatott, nem is értettem. Az oktató is azt mondta hogy másnál elment volna ez. Aztán megint teltek a hónapok mert mások mentek előttem, és szintén valahova ment télen nyaralni megint... Na aztán 2-3 hónap kihagyással mentem megint vezetni. Akkor megkaptam a legrosszabb vizsgabiztost(akit akkor raktak be pont amikor mentem, nem ez volt kiírva reggel). Nyilván 10 perc után megbuktatott, fele indok kamu volt amivel buktatott egyébként... Oktatóm is mondta hogy hát ő ilyen, nem jól jártunk vele.(öreg megkeseredett fasz).


Mit csinálnátok a helyemben? Nyilván újra levezetni az összes útvonalat meg ilyesmiket nincs pénzem, mert diák vagyok.


ápr. 14. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az oktatód sem jó, ha ennyire nem ad időpontot
ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Akkor mennék újra, halenne fizetésem. Diáknak minek jogsi?


párom most csinálta a jogsit, ~4 hónap alatt meg is lett neki.

ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a 30 óra vezetésed + a 500km-ed, akkor csak vizsgázni kell menni, nem kell újra levezetni semmit. Kérsz a suliban vizsgaidőpontot, elmész, levizsgázol.


" fele indok kamu volt "


Ezt megreklamálhattad volna az iskola vezetőnél is, ha tényleg igaz és nem csak te hiszed, hogy az.


Ha sz@r, türelmetlen az oktató, akkor azt is kérhettél volna másikat.

ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# Igen, reklamálhattam volna. Megkérdeztem hogy érdemes egyáltalán... Mondta az oktató meg mások is hogy nem. Nem történt semmi változás(ha valaki reklamált).

Meg elég nehéz bebizonyítani valamit. Pl. szerintem ezért hasznos lenne az autóban egy kamera.

ápr. 14. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
3# Kértem másikat. Az első volt szar.
ápr. 14. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne picsogj, ha tényleg jól vezetnél, akkor valamelyik vizsgán már átmentél volna. Vegyél pluszba néhány órát és fuss neki újra. Annak semmi jelentősége nincs hogy diák vagy, a jogsi megszerzése sosem a spórolásról szólt.
ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Van akinek nem való a vezetés. Nem az oktató a fax , hanem te vagy életképtelen.
ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6 és 7

Erre van az oktató, hogyha nem lennék alkalmas rá akkor nem mondta volna hogy 30 óra után menjek vizsgázni. Valamint mondta volna hogy ezek tényleg valós nagy hibák voltak bukásnál... De nem mondta, pedig kérdeztem. Azt mondta jó vizsgabiztost kéne kifogni. (valamint azt is hozzátette hogy aznap senki nem ment még át annál az embernél)

ápr. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!