Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan szeretik itt a saját...

Hányan szeretik itt a saját kinézetüket?

Figyelt kérdés

Ha te egy vagy közülük, miért teszed? Mert tényleg tetszik, ahogy fizikailag kinézel, vagy csak elfogadtad magad az évek során?

Mi tetszik magadon?



ápr. 20. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretem. Vékony vagyok eleve, de teszek érte, hogy meg is őrizzem (sport, táplálkozás). Az arcomat is szeretem, hajamat is, ezek adottságok, de azon felül ápolom is. Sokan dicsérnek, úgyhogy ez is hozzátesz a dolgokhoz.

18/L

ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
91%

Én is szeretem. Is-is, van, amit el kellett fogadnom mert változtatni nem tudok rajta de mindenen változtattam, ami nem tetszett és lehetett javítani.

Ami tetszik, a szemem, a hajam minősége (a színe sajnos nem, azt festem) a testem (sokat sportoltam érte).

ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, amivel nem vagyok annyira elégedett, az olyan amin úgysem tudok változtatni.

Az arcommal és a testalkatommal elégedett vagyok, szerintem csinos és formás vagyok, ami zavar (már csak praktikus okokból), hogy elég alacsony vagyok.

Mások se mondták még hogy ronda vagyok, úgyhogy valszeg akkora gond tényleg nincs

ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez, a follikuláris fázisban jól érzem magam, szépnek látom magam, a luteálisban meg.... Olyan meh 😅 Qva hormonok.
ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szeretem a kinézetem. Van benne olyan, ami eleve tetszett (alakom, szemem színe), de olyan is akad, amivel az elmúlt évek során sikerült megbékélnem, ilyen például a magasságom. Gimi közepéig fixen én voltam vagy a legmagasabb, vagy egy közülük, bárhová is mentem, ami főleg fiúk közt zavart. Azóta már el is fogadtam, talán kezdem is megszeretni.

Amin még dolgoznom kéne, hogy megszeressem, az a bőröm (nem valami jó típust sikeredett örökölnöm, és nem tartom túl szépnek, könnyen pattogzik is) és néha a hajam is ide sorolnám. Göndör, vastagszálú és sok is, és nem mindig könnyű kezelni.

23/L

ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a külsőm.
ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!